Reklama
aplikuj.pl

Darmowy trial tygodnia Nintendo tym razem naprawdę rozczarował

nintendo

Nintendo ogłosiło kolejną produkcję, która będzie dostępna bezpłatnie przez cały tydzień. Gracze nie są jednak wyjątkowo zachwyceni.

UNO w Nintendo Game Trial

Nintendo udostępnia co jakiś czas na okres tygodnia bezpłatną produkcję. Tym razem jednak mało kto jest zadowolony z propozycji czerwonych, ponieważ dostajemy… UNO.

Czytaj też: Netflix udostępnia za darmo Teenage Mutant Ninja Turtles!

Jedna z najbardziej legendarnych, klasycznych gier, którą wszyscy uwielbiamy i pamiętamy z czasów dzieciństwa! UNO powraca z całym szeregiem nowych funkcji, takich jak obsługa wideoczatu oraz zupełnie nowy system rozgrywki, który zapewni graczom mnóstwo zabawy! Dobieraj karty według koloru lub wartości i zagrywaj kartami akcji, by zmieniać losy rozgrywki. Rywalizuj z innymi o to, kto najszybciej pozbędzie się kart w trybie klasycznym, albo samodzielnie kształtuj zabawę zmieniając zasady i ustawienia, dzięki czemu każda rozgrywka będzie zupełnie nowym doświadczeniem dla ciebie i twoich znajomych! Przygotuj się też na liczne niespodzianki, dzięki zupełnie nowym i nie stosowanym wcześniej kartom akcji, które potrafią wywrócić rozgrywkę do góry nogami!

Produkcja zadebiutowała na Nintendo Switch pięć lat temu i jeśli ktoś decydował się udostępnić tę grę bezpłatnie, to naprawdę powinno się to już zrobić w taki sposób, aby tytuł mógł pozostać w naszej bibliotece na stałe.