Reklama
aplikuj.pl

Data premiery Call of Duty Modern Warfare 2! Activision nie oszczędza na promocji!

call of duty

Doczekaliśmy się! Kontynuacja rewelacyjnego Modern Warfare z 2019, które utrzymało poziom dawnej trylogii, trafi w tym roku do sprzedaży. Call of Duty Modern Warfare 2 zagramy w październiku!

Modern Warfare 2 – najlepsze Call of Duty?

Czy Modern Warfare to najlepsze Call of Duty na rynku? Niektórzy będą się kłócić, że prym wiedzie Black Ops, a inni zaczną wspominać czasy pierwszych odsłon serii. Sam za to polecam Wam sprawdzić te powszechnie uważane za „mniej udane” odsłony. Call of Duty Ghosts to dla mnie klasyczne Modern Warfare, a Call of Duty Infinity Warfare oberwało za wybiegnięcie w przyszłość, gdy historia opowiedziana w grze jest jedną z lepszych w serii!

Czytaj też: Olbrzymia lista gier z nowego PlayStation Plus!

W tym roku to jednak fani Modern Warfare będą świętować! Grupa uderzeniowa 141 w skład, której wchodzą:

  • Simon „Ghost” Riley
  • Kapitan John Price
  • Kyle „Gaz” Garrick
  • John „Soap” MacTavish
  • Alejandro Vargas.

dała o sobie znać w porcie w Long Beach dzięki wielkiej zapowiedzi na niespotykaną dotąd skalę. Trzeba przyznać, że Activision nie oszczędza, bo żeby ogłosić okładkę gry, kilka grafik i datę premiery w wynajętym porcie używając kontenerowca i profesjonalnych dronów, zamiast wrzucić informację na media społecznościowe, to trzeba być bogatą firmą.

Data premiery Call of Duty Modern Warfare 2

Wykorzystując widoczną z kosmosu ikonografię o powierzchni prawie 8500 metrów kwadratowych, zapowiedziano kolejny rozdział w historii tej słynnej serii. W ciągu 24 godzin ekipa manewrowała ogromnym statkiem towarowym, na którego kontenerach znajdowała się folia Modern Warfare II z wizerunkiem enigmatycznego żołnierza grupy uderzeniowej 141 – Ghosta.

Czytaj też: Sniper Elite 5 na konsolach bez żadnych ograniczeń graficznych

Statek przybił do portu, w którym znajdował się kolejny obraz MWII, kończąc w ten sposób gigantyczną układankę. Podczas przybijania statku do portu dron uchwycił całą jego trasę, a także ujawnił kilka wstępnych informacji dotyczących gry – w tym grafikę przedstawiającą nowych członków grupy uderzeniowej 141 oraz datę premiery Modern Warfare II – 28 października 2022 roku.

Activision zapowiada, abyśmy zachowali zimną krew, tym samym nawiązując do jednej z misji oryginalnego Modern Warfare 2 z 2009 roku,

Ponadto ogłozono, że zaprezentowany nam oficjalny projekt graficzny to „tylko początek zapowiedzi przyszłości serii Call of Duty”.