WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Data premiery Death Stranding była od zapowiedzi ukryta w logo gry

Jeśli to co zaraz zobaczycie okaże się zamierzonym działaniem, to Kojima ponownie pokazał światu, że jest genialnym szaleńcem. Premiera Death Stranding jest tuż za rogiem. Wszyscy wiemy, że produkcja tymczasowo ekskluzywna dla konsol Sony zadebiutuje na PlayStation 4 w dniu 8 listopada.

To teraz lepiej usiądźcie i sprawdźcie czy w okolicy nie ma kogoś, kto mógłby się zdziwić Waszą reakcją. Przyjrzyjmy się bowiem logo Death Stranding.

https://twitter.com/_CMwalsh/status/1191801593106194432

Z części liter zwisa… coś. Spójrzmy ile mamy tych połączeń – osiem. Pasuje do dnia wydania gry. Ale liter jest czternaście, a takiego miesiąca nawet nie mamy. Można jednak popatrzeć na to inaczej. Sprawdźmy, ile liter jest połączonych za pomocą tajemniczej substancji? Jedenaście. A jedenasty miesiąc to listopad. 8 listopada jest premiera Death Stranding.

Dobrze wiem jak to brzmi. Jak byśmy zwariowali. Z drugiej strony Kojima już nie raz zaskakiwał wszystkich swoimi decyzjami i być może już w 2016 roku dogadał się z Sony, że gra na pewno wyjdzie w takiej dacie. Okres pasuje do gorących premier, więc przedstawiciele PlayStation mogli na to przystać. Jeśli tak było… to ten człowiek jest niemożliwy.

ŹRÓDŁO: dualshockers