WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nie mogę patrzeć na gameplay Terminator: Resistance

Otrzymaliśmy nowy gameplay Terminator: Resistance. Jeśli byłbym fanem marki to może i by mi się to podobało…

Polskie studio Teyon wraz z wydawcą Reef Entertainment zaprezentowali nowe materiały wideo z Terminator: Resistance. Niestety, nie jest to na pewno produkt, który kupi dużo graczy niezainteresowanych marką. Rozgrywka wypada bardzo przeciętnie, a to tylko jeden z elementów, które wyglądają nie najlepiej na wideo.

Nowy zwiastun to nie jedyne nagranie z gry. Gracze mają okazję obejrzeć również początek rozgrywki. Widzimy na nim przeciętną grafikę, fizykę, muzykę, słabe modele postaci, puste lokacje oraz ogólny brak budżetu. To będzie ewidentnie gra dla największych fanów.

https://youtu.be/KZSW_9ihCb8

Czy jest szansa, że produkcja osiągnie sukces? W dzisiejszych czasach jest wszystko możliwe. Przez całą ostatnią generację konsol widzieliśmy tyle powrotów na szczyt, czy ratowania gier, że wszystko się może zdarzyć. Homefront: The Revolution, No Man’s Sky, Destiny 2 – wszystkie te gry zaliczyły na pewnym etapie wtopę, z której udało im sie wykaraskać. Kto wie, może za rok będę mówił o wielkim zaskoczeniu w przypadku Terminator: Resistance. Zdaje się, że gracze w komentarzach pod filmikami nie skreślają tej gry.

ŹRÓDŁO: wccftech