WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Data premiery Death Stranding ujawniona w nowym gameplayu

Niespodziewanie, nagle i bez większych fajerwerków – tak została ujawniona data premiery Death Stranding w formie tytułu ekskluzywnego na PlayStation 4. Na szczęście Hideo Kojima nie zostawił nas samych sobie z tą informacją i żeby zaostrzyć nasz apetyt, wrzucił do sieci świeży gameplay.

Czytaj też: Kojima zachowuje się nietypowo po pytaniu o Death Stranding na PC

Tak naprawdę to już ostateczny koniec z domysłami i plotkami na temat Death Stranding, ponieważ wszystkie najważniejsze informacje na jej temat znajdziemy już na oficjalnej stronie PlayStation. Znalazło się też kilka zdań o samej fabule gry, ale uwierzcie mi, że to nie ta z gatunku łatwych do pojęcia. Potwierdza to sama zapowiedź z elementami gameplayu, która jakieś tam tło historyczne nam serwuje, ale jedynie w formie pytań, na które przyjdzie nam odpowiedzieć podczas przygody. Zanim jednak się w niego zagłębicie… czy tylko ja mam wrażenie, że twarze bohaterów są “zbyt gładkie”, a grafika… jakoś tak nie powala?

Dobra, nie trzymam już Was w niepewności – Death Standing zadebiutuje jeszcze tego roku, a dokładnie 8 listopada. Już teraz możecie składać zamówienia w przedsprzedaży, gdzie najtańsza (standardowa) edycja gry kosztuje 59,99$. Jeśli zdecydujecie się na przedwczesny zakup, to możecie dodatkowo liczyć na cztery dodatkowe przedmioty, wśród których dwa wpływają na rozgrywkę.

Najdroższą edycją jest oczywiście ta kolekcjonerska, która za 199$ zapewni Wam fizyczną walizkę, sztuczny płód w jakimś pojemniczku oraz brelok do kluczy.

Death Stranding

Czytaj też: Mody do Cyberpunk 2077 wciąż niepewne

Źródło: PlayStation