Data premiery DOOM Eternal zmieniona – twórcy wspominają o nowym trybie na otarcie łez

Data premiery DOOM Eternal zmieniona - twórcy wspominają o nowym trybie na otarcie łez

Data premiery DOOM Eternal nie odbędzie się w przyszłym miesiącu. Autorzy zmienili moment wyjścia gry na rynek.

Nowy DOOM zachwycił masę osób. Przyznam, że sam się do nich nie zaliczam. Produkcja z 2016 roku podobała mi się tylko przez pierwszy poziom, a potem zabrakło mi jakiejś głębi. Być może to produkcja nie dla mnie, ale drugą część zamierzałem sprawdzić i tak. Ale sobie jeszcze na to poczekam.

Czytaj też: Twórcy Everspace 2 nie zamierzają zrobić psikusa z Epic Games Store

Autorzy DOOM Eternal poinformowali, że kolejna odsłona legendarnej serii nie powróci w przyszłym miesiącu. Gracze będą musieli uzbroić się w cierpliwość, bo do świata demonów powrócą na PlayStation 4, Xboksie One i PC dopiero 20 marca 2020 roku. Posiadacze Nintendo Switch zaczekają jeszcze dłużej.

Nowa data premiery DOOM Eternal ma pozytywnie wpłynąć na odbiór gry, która będzie bardziej dopracowana. To jednak nie jedyne o czym wspomnieli twórcy. Dowiedzieliśmy się również, że w grze pojawi się tryb Invasion, który pozwoli nam wcielić się w rolę demona i zaatakować innego gracza podczas jego przygody.

Obsuwa gry nie jest jakaś może bardzo poważna. Wszakże w między czasie wyjdzie wiele innych znakomitych produkcji, które zajmą nasz czas. Gdy jednak przeniosę się myślami do marca 2020 to dociera do mnie, że wtedy nowe konsole będą już tuż za rogiem.

Czytaj też: Horizon Zero Dawn 2 na PlayStation 5 – Guerilla Games daje sygnały o produkcji

Źródło: wccftech.com