Reklama
aplikuj.pl

Prawdopodobnie wyciekła data premiery The Last of Us Remake na PC i PS5

the last of us remake

Możliwe, iż poznaliśmy datę wydania The Last of Us Remake. Nowy informator, który jak na razie jest nieomylny, udostępnił w sieci nowy wpis, który może wskazywać na nadciągającą premierę tytułu Naughty Dog.

Tajemniczy informator zdradza wieści o The Last of Us Remake

Kim jest The Snitch znany na Twitterze też jako @insider_wtf? To jest pytanie, które zadaje sobie wielu graczy śledzących najnowsze przecieki na temat gier wideo. Zwykle takie nowe osoby nie zyskują uwagi, ale w przypadku The Snitch ciężko przejść bez większego zainteresowania.

Wszystko dzięki temu, że insider na kilka godzin przed State of Play PlayStation, które odbyło się 2 czerwca, udostępnił dokładną rozpiskę gier, które mieliśmy zobaczyć podczas transmisji. Jakby tego było mało – podał dokładne daty premier poszczególnych produkcji, które dopiero za kilka godzin miały zostać ujawnione.

Czytaj też: Resident Evil Village na Macu, a No Man’s Sky na iPadzie

Jeden wpis już zwrócił uwagę graczy, ale 6 czerwca informator zaskoczył ponownie. Tym razem jego wpis głosił „Overdose”, które było niezrozumiałe przez jakiś czas, by potem okazało się, że tak właśnie nazywać ma się nowa gra studia Hideo Kojimy. Skąd pewność, że to gra tej ekipy? Deweloperzy sami odezwali się do informatorów z prośbą o usunięcie informacji. Jak się domyślacie – odmówiono i poinformowano o próbie pozbycia się wpisów.

https://twitter.com/insider_wtf/status/1533768166974840833?s=20&t=uuYSyCJ99xFXD5aytXNvTA

Teraz przejdźmy do kolejnego wpisu, który zdaje się informować nas o wydaniu kolejnego tytułu Sony na PC.

The Last of Us Remake na PC i PS5

Już od jakiegoś czasu w sieci krążyły informacje na temat odnowionego The Last of Us przeznaczonego na PC i PS5. Grafika z gry pojawiła się nawet na jednym wydarzeniu dotyczącym PlayStation 5, ale nigdy nie skomentowano, dlaczego zobaczyliśmy wtedy Ellie i Joela.

Czytaj też: Blizzard tłumaczy projekty postaci Overwatch 2

https://twitter.com/insider_wtf/status/1534442969914286080?s=20&t=WZPMBCuOCKxmHN37gfJjYA

The Snitch w swoim najnowszym wpisie podaje, że „Part 1” pewnej gry zostanie wydany 2 września 2022. Tajemniczy tytuł ma trafić na PC i konsole. Skąd przekonanie wielu osób, że mowa o The Last of Us Remake? Wszystko przez pełną nazwę kontynuacji tej znakomitej serii, która nosi tytuł The Last of Us Part 2.