Reklama
aplikuj.pl

Dead Island 2 zapowiada się krwawo, pięknie i fantastycznie

dead Island 2

Dead Island 2 zadebiutuje już 21 kwietnia. Gra z każdym opublikowanym materiałem zdaje się przekonywać do siebie kolejnych graczy. Teraz zaprezentowano klimatyczne otwarcie produkcji.

Początek Dead Island 2

Deep Silver i Dambuster Studios opublikowali stylowy filmik rozpoczynający Dead Island 2, przygotowany przez ELASTIC, wielokrotnie nagradzane studio odpowiedzialne za wiele kultowych gier ostatnich lat.

Czytaj też: Pachimarzec w Overwatch 2, czyli o co tu chodzi?

W Los Angeles szaleje śmiercionośny wirus zmieniający ludzi w zombie. Choć pogryziono cię i zarażono, twój organizm jest odporny. Poznaj prawdę na temat zarazy i dowiedz się, kim (lub „czym”) naprawdę jesteś.

Odkryjcie przerażająco odmienione Los Angeles, i zanurzcie się w unikalnym, sensacyjnym klimacie gry, gdy otrzymacie bilet w jedną stronę do Piekielnego LA. Zobaczcie opustoszały, spływający krwią Hollywood Boulevard, oraz opuszczone rezydencje sławnych i bogatych. Odwiedźcie miejsce niegdyś znane jako Miasto Aniołów i zobaczcie, jakie okropności czekają cię w słonecznej, opanowanej przez zombie Kalifornii.

Dead Island 2 pojawi się w sprzedaży 21. kwietnia 2023 roku na platformy: Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 oraz PC.