Reklama
aplikuj.pl

Pachimarzec w Overwatch 2, czyli o co tu chodzi?

overwatch 2

Blizzard ogłosił, że Pachimarzec wraca z nowym trybem i wyzwaniami do Overwatch 2. Zapewne jesteście teraz zdezorientowani. Czym zatem jest to nietypowe wydarzenie?

Pachimarzec w Overwatch 2 powrócił

Ulubiona kosmiczna cebula graczy Overwatch 2, Pachimari, powraca z własnym wydarzeniem w grze! Pachimari to urocza, milutka i kolekcjonerska pluszowa zabawka, która po raz pierwszy pojawiła się na mapie Hanamura, jako nagroda do wyciągnięcia z automatów. Zalogujcie się teraz do Overwatch 2 i wykonajcie wyzwania wydarzenia, aby zdobyć pachi-ozdoby i zagrać w zupełnie nowym trybie Salonu gier z udziałem samej Pachimari!

Czytaj też: Twórcy The Day Before, w które mało kto wierzy sprawili, że graczom ręce opadły

Wraz ze startem PachiMarca wprowadzamy do Overwatch 2 zupełnie nowy tryb gry 3 na 3 – odmianę likwidacji potwierdzonej o nazwie Chwyt-O-Mari. Podobnie jak w Deathmatchu Drużynowym, zespoły będą koordynować swoje działania, aby pozostać przy życiu i pokonać przeciwników, ale za każdym razem, gdy przeciwnik zostanie zlikwidowany, z jego postaci wypadnie zabawka Pachimari. Drużyna, która zaliczyła likwidację, musi chwycić to Pachimari, aby zdobyć punkt. Jeśli przeciwnik chwyci je pierwszy, uniemożliwi przeciwnikom zdobycie punktu!

Czeka was szał zbierania Pachi podczas rywalizacji na mapach Blizzard World, Kanezaka i Centrum Pusan oraz na specjalnie odświeżonej Hanamurze! Gospodarzem wydarzenia jest największy na świecie fan Pachimari – Wieprzu!

Pachiozdoby w Overwatch 2 również czekają

Podczas wydarzenia możecie zdobyć nowe elementy ozdobne, grając w Chwyt-O-Mari oraz ulubione tryby gry nierankingowej, Rywalizacji oraz Salonu gier! Obejmuje to zupełnie nowe portrety Pachimari przedstawiające niektórych z waszych ulubionych bohaterów Overwatch, wraz z wizytówką Pachimari i psotnym nowym talizmanem na broń!

Czytaj też: Co z Projekt Sirius od CD Projekt RED?

Ukończcie sześć wyzwań, a otrzymacie epicką skórkę Pachimari dla Wieprza, która powraca na ograniczony czas, oraz aż 80 tysięcy PD do Karnetu Bojowego 3 sezonu. To najwięcej w historii wydarzeń w Overwatch 2! Pospieszcie się i schwytajcie te elementy, nim wydarzenie zakończy się 4 kwietnia.

Od dziś do końca wydarzenia PachiMarzec możecie się zalogować, by otrzymać za darmo specjalny portret Wieprzomari! Jeśli chcecie nadrobić zaległości w Karnecie Bojowym 3 sezonu, to macie szczęście. Blizzard przuygotował kolejny weekend z podwójnymi PD, który rozpocznie się w piątek 24 marca!