Reklama

Dead Island 2 opóźnione. Nawet deweloperzy są zawiedzeni

dead island 2

Dead Island 2 nie zadebiutuje w terminie. Jeśli kochacie zombie, to z musicie uzbroić się w cierpliwość, ponieważ gra potyka się na ostatnie prostej.

Nowa data premiery Dead Island 2

Jak na prostą grę o zabijaniu zombie, Dead Island 2 zdaje się mieć intrygującą fabułę!

W Los Angeles szaleje śmiercionośny wirus zmieniający ludzi w zombie. Choć pogryziono cię i zarażono, twój organizm jest odporny. Poznaj prawdę na temat zarazy i dowiedz się, kim (lub „czym”) naprawdę jesteś.

Dead Island 2 to stylowa i dynamiczna gra pełna zombie. Zwiedzimy słynne, skąpane we krwi Los Angeles, poznamy ekscytujące postacie, a do tego wyrżniemy niezliczonych wrogów w krwawej, wybornie szczegółowej walce. Niestety, nie zrobimy tego za szybko.

Czytaj też: Call of Duty na PlayStation 7. Xbox uspokaja

Deweloperzy gry poinformowali o zmianie daty wydania Dead Island 2. Nowa data premiery produkcji to 28 kwietnia 2023. Jest to 12 tygodni po oryginalnej dacie i sytuacją tą są zawiedzeni nawet twórcy. Wszystko przez to, że o grze było bardzo cicho, ponieważ mieli oni ochotę zaskoczyć graczy niemalże gotowym tytułem, wydać go i świętować z graczami. Zwlekanie z ujawnieniem Dead Island 2 było robione z premedytacją i… niestety nie uda się dotrzymać terminu. Deweloperzy przepraszają i obiecują, że nie zawiodą graczy, a w dniu wydania będą na pewno pewni jakości gry. Dowiedzieliśmy się również, że nowe wieści o tytule usłyszymy jeszcze w tym roku – 6 grudnia.