Reklama
aplikuj.pl

Graliście w Deathloop? To trochę Was ominęło

deathloop

Deathloop otrzyma wkrótce bardzo dużą aktualizację, która sprawia, że osoba wstrzymujące się z zakupem będą mogły bawić się w lepszej produkcji. A przy okazji tytuł trafi do Xbox Game Pass.

Deathloop na Xboxach

Deathloop przenosi graczy na pogrążoną w anarchii wyspę Blackreef, na której trwają niekończące się zmagania pary niezwykłych zabójców. Przemierzajcie zachwycające krajobrazy i skrupulatnie zaprojektowane poziomy podczas wciągającej rozgrywki, która umożliwi wam dowolne podejście do każdej sytuacji. Eliminujcie cele na terenie całej wyspy, aby raz na zawsze położyć kres cyklowi, i pamiętajcie – jeśli nie dajecie rady… gińcie do skutku.

Czytaj też: The Sims 4 za darmo na zawsze!

20 września gracze korzystający z konsol Xbox będą mogli zanurzyć się w kolorowym świecie i naginającej czas akcji gry Deathloop. Produkcja będzie też dostępna od dnia premiery w usłudze Game Pass, Game Pass Ultimate i Xbox All Access na konsolach i PC.

Deathloop z aktualizacją Goldenloop

Najnowsza duża aktualizacja Deathloop zawiera międzyplatformowy matchmaking trybu PvP oraz mnóstwo nowości. Zdobądźcie nową broń, nową umiejętność i nowe medaliony oraz zmierzcie się z nowymi wrogami.

NOWA UMIEJĘTNOŚĆ: FUGA

Nowa umiejętność fugi to pocisk, który spowalnia i dezorientuje cel, czyniąc go na krótko nieszkodliwym (i odurzonym). Fuga ma cztery ulepszenia do zdobycia:

  • Koda – wydłużony czas działania
  • Chwytliwa melodia – tworzenie przytwierdzalnych „min” z fugą
  • Rozdźwięk – cel zaczyna atakować swoich sojuszników
  • Synkopa – w chwili śmierci celu fuga obejmuje swoim wpływem pobliskich wrogów

Czytaj też: Wymagania sprzętowe Modern Warfare 2 nie zmuszą Was do wymiany sprzętu

NOWA BROŃ: PROTOTYP PMOC

Prototyp PMOC to nowy karabin energetyczny, który wystrzeliwuje ciągłą, przypominającą laser wiązkę umożliwiającą precyzyjne przebijanie przeciwników. Wystrzelcie wiązkę w wieżyczkę lub kamerę ochrony, aby ją załamać i trafić wrogów z zaskoczenia.

NOWY PRZECIWNIK: WYBUCHOWY MALARZ

Jeśli myśleliście, że dotychczasowi eternaliści są szaleni, to poczekajcie, aż poznacie wybuchowego malarza. Ci nowi przeciwnicy odznaczają się zabójczą kreatywnością – obwieszeni ładunkami wybuchowymi wypełnionymi farbą z radością zdetonują je, biegnąc w waszą stronę. Nie pozwólcie zbliżyć im się zanadto, bo zostanie po was kolejny kolorowy kleks zdobiący ulice wyspy Blackreef.

NOWE MEDALIONY 2 W 1

Do Deathloop zostało dodanych 19 nowych medalionów, które różnią się od dotychczasowych. Te medaliony 2 w 1 łączą w sobie efekty dwóch istniejących już medalionów. Weźmy na przykład nowy medalion „Taran”, który łączy istniejące medaliony „Sprinter” (szybsze poruszanie się) i „Niepowstrzymana potęga” (zadawanie obrażeń przeciwnikom poprzez wbieganie w nich sprintem). Innym przykładem jest „Amunicyjny dostatek”, który jest połączeniem „Głębokich kieszeni” (noszenie większej ilości amunicji) i „Rzezimieszka” (otrzymywanie amunicji po zabiciu wroga w walce wręcz). Zdobądźcie jeden z tych podwójnych medalionów, aby zrobić w swoim wyposażeniu trochę miejsca na nowe medalionowe możliwości.