Reklama
aplikuj.pl

The Sims 4 za darmo na zawsze!

the sims 4

Electronic Arts podzieliło się informacją, której nikt się nie spodziewał! The Sims 4 staje się darmowe już w przyszłym miesiącu. Dla osób opłacających abonament czy posiadających grę są prezenty!

Electronic Arts dzieli się The Sims 4

EA swoją niespodziankę zaczyna od słów mówiących, iż deweloperzy zawsze z radością witają graczy, którzy stale powiększają grono społeczności, tworzą nowe historie i odkrywają grę bez ograniczeń. W The Sims zawsze chodziło o rozkoszowanie się nowymi sposobami na zabawę i korzystanie z szerokiej gamy możliwości.

Powitaliśmy już miliony graczy w The Sims. Z zachwytem podziwialiśmy, jak uwalniali swoją wyobraźnię, realizowali rozmaite pomysły i na nowo odkrywali świat widziany oczami ich kreacji. Nasza społeczność nieustannie inspiruje nas tworzeniem miliardów wyjątkowych Simów, ich niezliczonymi historiami oraz projektami niezwykłych konstrukcji.

Czytaj też: Prawie wszystkie gry z PlayStation State of Play chcę zagrać!

Począwszy od 18 października 2022 r. wszyscy nowi gracze będą mogli pobrać grę podstawową The Sims 4 za darmo na PC za pośrednictwem aplikacji EA lub Origin, na komputerach Mac za pośrednictwem Origin, na Steam oraz na konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S i Xbox One.

Ponieważ gra The Sims 4 będzie dostępna za darmo, zespół deweloperski jeszcze bardziej poświęci się tworzeniu nowych, znaczących doświadczeń w The Sims 4 dla graczy. Dzięki temu w przyszłości pojawią się kolejne Pakiety, Kolekcje oraz zawartość do Ekspresowej Dostawy The Sims.

Bonusy dla aktualnych graczy The Sims 4

Posiadacze abonamentów EA Play lub EA Play Pro otrzymają ekskluzywne ulepszenia, gdy pakiety The Sims 4 dostępne tylko dla nich trafią do The Play List 18 października. The Sims 4 Edycja EA Play zawiera Dodatek The Sims 4 Witaj w Pracy, a Edycja EA Play Pro zawiera zarówno Dodatek The Sims 4 Witaj w Pracy, jak i The Sims 4 Małe dzieci Akcesoria.

Czytaj też: Drugi rozdział Dying Light 2 znów nie dla mnie

Od 14 do 17 października wszyscy gracze, którzy kupili grę podstawową The Sims 4, otrzymają Kolekcję Oaza wystroju w prezencie. Dzięki Kolekcji Oaza wystroju Simowie mogą odprężyć się w swojej nowoczesnej oazie z luksusowymi meblami do domu i do użytku zewnętrznego, które powstały dzięki inspiracji naturalnym krajobrazem pustyni na południowym zachodzie USA oraz takimi materiałami jak kamień i drewno. Aby odebrać Kolekcję Oaza wystroju, wystarczy zalogować się do gry. Kolekcja będzie dostępna w menu głównym.