Reklama
aplikuj.pl

Demo Forspoken rozwieje Wasze wątpliwości co do gry

forspoken

Kupicie Forspoken? Produkcja zdaje się niepewnym zakupem dla wielu graczy, dlatego też twórcy zdecydowali się przygotować wersję demonstracyjną tytułu.

Forspoken do ogrania za darmo

W PlayStation Store możecie odnaleźć wersję demonstracyjną Forspoken. Przy zakupie gry waha się sporo osób, więc dzięki tej próbce będziemy mogli sprawdzić, czy warto dać grze szansę. Opis wycinka gry głosi:

Doświadcz części Forspoken i zanurz się w świecie fabularnej gry akcji dzięki wersji demo.

Wkrocz do Wodnego Ogrodu w Avoalet i przemierzaj przepastny krajobraz Athii przy pomocy magicznego parkouru. Wykonaj 5 głównych celów i poznaj okrężne drogi, aby pomóc Frey w powrocie do domu. Walcz ze zdradzieckimi wrogami, korzystając z bogatego arsenału magii ofensywnej i magii wsparcia.

Niektóre elementy wersji demo Forspoken mogą się różnić od tych,które znajdą się w pełnej wersji gry.

Światowa premiera Forspoken wyznaczona jest na 24 stycznia 2023 roku. Przypominamy, że postępy dokonane w wersji demo nie zostaną przeniesione do pełnej wersji gry. Tytuł nie jest trialem, a klasyczną wersją demonstracyjną.

Czytaj też: Doskonałe Star Wars Jedi Ocalały z oficjalną datą premiery

Deweloperzy zaprezentowali również kolejne fragmenty rozgrywki z Forspoken. Ostrzegamy jednak, że zawierają one drobne spoilery fabularne.