Reklama
aplikuj.pl

Destroy All Humans! 2 w wersji do samodzielnej zabawy

Destroy All Humans! 2

W czerwcu będzie okazja pobawić się samemu ze sobą ponieważ wówczas Destroy All Humans! 2 – Reprobed Single Player Edition ukaże się na PlayStation 4 oraz Xbox One! Co wiemy o tej nowej wersji gry?

Destroy All Humans! 2 – Reprobed powraca

Uwaga, mieszkańcy Planety Ziemia! Imperium Furon uznało za stosowne zaszczycić nawet wasze przestarzałe konsole, znane jako PlayStation 4 i Xbox One wydaniem gry Destroy All Humans! 2 – Reprobed w wersji dla pojedynczego gracza. Nawet z taką prymitywną technologią będziecie mogli przekonać się choć w niewielkim stopniu o wyższości Furona!

Czytaj też: Deweloperzy Overwatch 2 szykują się na Miesiąc Dumy

Ta edycja dla pojedynczego gracza nie zawiera żadnego trybu współpracy ani innych podrzędnych opcji. Została przygotowana specjalnie dla tych, którzy preferują samotną zabawę, jak prawdziwi furońscy wojownicy.

Zaznaczcie w swoich kalendarzach datę 27 czerwca 2023 roku, gdy ta wspaniała wersja pojawi się w sprzedaży na konsole PlayStation 4 i Xbox One w sugerowanej cenie 139,99 PLN – to mała cena za przywilej zapoznania się z chwałą Imperium Furona!

Więcej o Destroy All Humans! 2

Gra Destroy All Humans! 2 – Reprobed jest już teraz dostępna na platformach PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S w polskiej wersji językowej (z napisami).

Crypto powraca, z licencją na sondowanie. Najeźdźca z kosmosu powraca, bardziej odlotowy niż kiedykolwiek, teraz także z genitaliami! Wybierz się w swingujące lata 60. w całej ich chemicznej chwale i zemścij się na KGB za wysadzenie statku-matki. Gdy odkryjesz plany swoich wrogów, będziesz musiał zawrzeć sojusze z przedstawicielami gatunku, który przybyłeś zniewolić.

Czytaj też: Najlepiej sprzedające się gry na PlayStation? Horror, klasyk i FPS VR

Główne cechy gry:

  • Pokaż tym hipisom kto tu rządzi, korzystając z klasycznej broni i nowych technologii, takich jak Deszcz Meteorytów.
  • Zwiedź ziemię lat 60. i wyładuj się z pełną mocą na jej fikcyjnych miastach.
  • Obroń dużo większy i bardziej otwarty świat przed próbującymi sabotować twoją misję.
  • Porywaj ludzi z różnych zakątków świata i zmiel ich do postaci koktajli DNA, żeby poprawiać swoje umiejętności.