Reklama
aplikuj.pl

Detroit Become Human bije rekordy popularności

detroit become human

Deweloperzy Detroit Become Human ogłosili kolejny sukces gry. Tytuł sprzedaje się doskonale, co może trochę uspokajać jeśli chodzi o kolejną produkcję studia – Star Wars Eclipse.

Detroit Become Human to już kilka milionów graczy

Są tacy, którzy naśmiewają się z gier Quantic Dream i przyczepiają się do najdrobniejszych detali, nie mogąc zaakceptować tego, że na tego typu tytuły również jest miejsce. Jak się okazuje, bardzo duże miejsce. Detroit Become Human osiągnęło bowiem kolejny kamień milowy.

Czytaj też: Niemieckie Dead Island 2 ocenzurowane. Czego nie zobaczą sąsiedzi?

Tytuł trafił już do ośmiu milionów graczy na PC i konsolach PlayStation! CEO studia nie kryje szoku, ponieważ sprzedaż gier Quantic Dream, czyli Detroit Become Human, Heavy Rain czy Beyond Two Souls w tym roku przyspieszyła. Oprócz tego, deweloperzy zauważają też znaczący wzrost umieszczania gry na listach życzeń, co może zwiastować również rekordowy rok 2023. Autorzy gry doszukują się popularności gry w wysokiej jakości produkcji, do której przekonują się również nowe pokolenia graczy. Warto dodać, że ostatnia gra studia posiada na Steam „przytłaczająco pozytywne” oceny.

Informacja ta może uspokajać w kwestii stanu innego projektu Quantic Dream – Star Wars Eclipse. Od wczesnej zapowiedzi gry dowiedzieliśmy się, że tytuł sprawia deweloperom masę problemów, a do tego wciąż brakuje im rąk do pracy. Sukces Detroit Become Human być może zachęci pracowników do dołączenia do francuskiej ekipy.