Reklama
aplikuj.pl

Niemieckie Dead Island 2 ocenzurowane. Czego nie zobaczą sąsiedzi?

dead island 2

Dead Island 2 zapowiada się bezstresową rozwałkę hord nieumarłych. W grze będziemy mogli pokierować kilkoma bohaterami, a deweloperzy ujawnili kolejną dwójkę z nich. Niemieccy gracze dostaną jednak ocenzurowaną wersję produkcji.

Dead Island 2 przedstawia Ryana i Dani

W Los Angeles szaleje śmiercionośny wirus zmieniający ludzi w zombie. Choć naszą postać pogryziono i zarażono, jej organizm jest odporny. Teraz musimy poznać prawdę na temat zarazy i dowiedzieć się, kim (lub „czym”) naprawdę są zarażeni.

Czytaj też: Wyciek informacji o Hogwarts Legacy tylko nakręca na premierę!

W kogo możemy się wcielić w Dead Island 2? Poznajcie Ryana i Dani.

Rozczłonkowywanie zombie nie będzie jednak dotyczyć wszystkich graczy.

Niemieckie Dead Island 2 okrojone

Twórcy gry chwalą się zaawansowanym systemem rozczłonkowywanie nieumarłych.

Zmierz się z plagą zombie – poznaj najbardziej zaawansowany system pozbawiania wrogów kończyn, jaki dotychczas wymyślono. W Los Angeles roi się od zombie, które nie tylko wyglądają, ale też zachowują się realistycznie. Te zmutowane stwory są poddanym reanimacji, rozkładającym się sercem Dead Island 2. Napotkasz dziesiątki rodzajów nieumarłych, z których każdy charakteryzuje się wyjątkowymi mutacjami, atakami i niepowtarzalnym stylem LA. Nasze potwory są bezlitosne i zawsze stanowią wyzwanie, jak przystało na prawdziwych mieszkańców Los Angeles. Czy zdołasz tu przetrwać?

Czytaj też: Forspoken dostało aktualizację, a pełnej wersji jeszcze nie ma

Problem jednak będą z tym mieli gracze z Niemiec. Dla nich powstaje ocenzurowana wersja produkcji, która nie będzie oferować całej zawartości.

Tylko dla klientów w Niemczech – po pokonaniu zombie gracze nie mogą już dalej zadawać im obrażeń ani rozczłonkowywać ich zwłok. Gracze USK mogą rozgrywać sesje w trybie kooperacyjnym z międzynarodowymi graczami poprzez zapraszanie znajomych i dołączanie do nich. W publicznym systemie dobierania gracze USK mogą grać tylko z innymi graczami USK.

Prawdopodobnie Niemcy zareagują na to standardowo – nie kupując gry lub zdobywając klucz z nieoficjalnego sklepu, aby grać w taką samą wersje jak reszta świata.