Reklama

Diablo Immortal w Call of Duty i innych grach

diablo immortal

Blizzard dalej promuje swoje Diablo Immortal, które okazuje się być dopracowaną produkcją, którą gracze rzeczywiście polubili. Teraz firma zachęca do sprawdzenia innych gier, rozdając prezenty związane z mobilnych diabełkiem.

Diablo Immortal w innych grach

Blizzard niespodziewanie ogłosił specjalne bonusy w innych produkcjach studia. Czego możemy się spodziewać?

Diaboliczni poplecznicy Skarna przypuścili szturm na Hearthstone, Call of Duty: Mobile i Diablo III. Jednak nie pozostawili po sobie zgliszczy, lecz nieco nadpalone ogniem piekielnym nagrody dla graczy! Ten nietypowy bieg wydarzeń związany jest z niedawną premierą Diablo Immortal. Czy można z ufnością sięgnąć po prezent od wysłanników Piekieł? Jest tylko jeden sposób, żeby się przekonać – to WY musicie je zebrać!

Czytaj też: Resident Evil 4 Remake! Są już pierwsze porównania gry

Jeśli nie dołączyliście jeszcze do walki o przyszłość Sanktuarium, pobierzcie Diablo Immortal na iOS, Androida lub PC w formie otwartej bety. Jeśli ukończycie samouczek w Diablo Immortal w ciągu 30 dni od premiery gry w waszym regionie, otrzymacie dodatkowo zestaw ozdobny horadrimów. Nie zwlekajcie! Te prezenty nie zabawią długo w tak nienaturalnym dla nich środowisku i wkrótce siły Skarna znów zgarną je dla siebie.

Gdzie szukać bonusów Diablo Immortal?

Pierwszą grą, w której możecie odebrać bonusy związane z Diablo Immortal jest Diablo 3.

Diablo 3

Mało wam demonów do szlachtowania? Co może przyciągnąć ich do was jeszcze więcej? Krew! Z okazji premiery Diablo Immortal zgarnijcie dwie pełnokrwiste nagrody w Diablo III – wystarczy, że zalogujecie się do gry!

W Sanktuarium nawet rośliny są mięsożerne! Zalogujcie się do gry i wzbogaćcie swoją kolekcję o drapieżną roślinkę – zwierzaka Krwawą Różę – oraz szykowne Skrzydła Szkarłatnego Wzrostu.

Hearthstone. Tryb Ustawka

Wprawdzie zdążył już rozpętać piekło w Karczmie, lecz teraz powraca, by raz jeszcze uwolnić swój ognisty gniew. Witamy Diablo, Władcę Grozy!

Od dziś do 8 czerwca, godz. 19:00 czasu polskiego Diablo będzie dostępny dla wszystkich graczy jako jeden z bohaterów w trybie Ustawka w Hearthstone. Oznacza to, że w waszej kolejnej serii w Ustawce możecie potraktować przeciwników ogniem i siarką!

Czytaj też: Wolfenstein The New Order za darmo. Doskonała produkcja w idealnej „cenie”

Hearthstone. Tryb Najemnicy

Sprawcie, by szemrana banda najemników poznała, co to honor i zrekrutujcie uosobienie sprawiedliwości – Archanioła Tyraela. Od dziś do 14 lipca, godz. 19:00 czasu polskiego wystarczy wkroczyć do Karczmy Hearthstone, by dodać ten symbol cnót wszelakich do swojej kolekcji w Najemnikach. Umieśćcie Tyraela w drużynie, by wypróbować jego umiejętności podczas kolejnego zlecenia!

Call of Duty: Mobile

Wzywamy wszystkich dostępnych operatorów! Nieopodal wykryto demoniczną energię z innego świata, konieczna jest więc misja zwiadowcza.

Od dziś do 17 lipca, godz. 2:00 czasu polskiego operatorzy mogą otrzymać nagrody inspirowane Diablo Immortal: talizman na broń Lord of Terror, naklejkę Great One oraz wizytówkę Prime Evil Showdown – wystarczy przystąpić do walki z piekielnymi pomiotami podczas wydarzenia Ready For Hell.