Reklama
aplikuj.pl

Wolfenstein The New Order za darmo. Doskonała produkcja w idealnej „cenie”

wolfenstein

Wolfenstein The New Order dostępne jest bez żadnych opłat. Do kiedy macie czas na pobranie tytułu, który skradł serca graczy? Epic Games podało szczegóły.

Wolfenstein The New Order za darmo

Epic Games przedstawiło kolejną produkcję, którą możecie bezpłatnie dodać do swojego konta Epic Games Store. Sklep słynący z rozdawania bezpłatnych tytułów tym razem oferuje klasyka z 2014 roku, który zachwycał każdym elementem. Fantastyczna historia, niesamowita kreacja świata, doskonałe postaci i świetny gameplay – na pewno zakochacie się w tej odsłonie!

Czytaj też: Wreckfest na Nintendo Switch wydawał się niemożliwy. Oto gameplay!

Produkcja MachineGames dostępna będzie do odebrania za darmo w Epic Games Store jeszcze przez kilka dnia. Konkretnie, macie czas do 9 czerwca 2022 o godzinie 17:00.

Co Was czeka w Wolfenstein The New Order?

Intensywny, kinowy i doskonale renderowany za pomocą silnika id Tech 5 firmy id Software Wolfenstein wysyła gracza na osobistą krucjatę po Europie, której celem jest zniszczenie nazistów.

W grze walczyć będziecie u boku niewielkiej grupy partyzantów, infiltrując pilnie strzeżone obiekty i stawiając czoło zaawansowanym technologicznie legionom nazistów. Przejmijcie kontrolę nad superbronią, która pozwoliła podbić Ziemię i nie tylko.

Akcja i przygoda

Wolfenstein to zapierające dech w piersiach górskie pościgi, eksploracja podwodnego świata, kontrola nad machinami wojennymi nazistów i wiele więcej. Wszystko razem tworzy ekscytującą mieszankę przygody i akcji.

Czytaj też: Zwiastuny State of Play. To był jeden z lepszych pokazów!

Fabuła i bohaterowie

Kombinacja wartkiej akcji i porywającej przygody tworzy doskonałą fabułę z wciągającą narracją pełną nietuzinkowych postaci.

Arsenał i ofensywa

Włamujcie się do sekretnych ośrodków badawczych i pilnie strzeżonych magazynów z bronią, by ulepszyć swe narzędzia zniszczenia. Doświadczcie intensywnej walki z perspektywy pierwszej osoby, stawiając czoło przerośniętym robotom nazistów, superżołnierzom oraz elitarnym oddziałom szturmowym.