Reklama
aplikuj.pl

Diablo Immortal na iOS już w AppStore!

diablo immortal

Blizzard jest coraz bliżej premiery Diablo Immortal. Tytuł pojawił się już w „przedsprzedaży” w Google Play, a teraz i w AppStore.

Przedsprzedaż Diablo Immortal

Od dziś użytkownicy systemu iOS mogą w AppStore zamawiać Diablo Immortal w przedsprzedaży na swoje urządzenia! Oczywiście mowa tutaj o zapisaniu się do automatycznego pobrania gry w dniu premiery, ponieważ sama produkcja będzie darmowa. Jeśli to Android jest waszą ulubioną platformą do zabijania demonów, nie martwcie się, macie jeszcze czas na rejestrację – w tym celu wejdźcie na stronę Diablo Immortal lub Google Play Store.

Czytaj też: Sygnały w Overwatch 2 a toksyczność graczy

Jeśli co najmniej 30 milionów graczy złoży zamówienie przedpremierowe/zarejestruje się wstępnie, aby pobrać Diablo Immortal, Blizzard odblokuje dla wszystkich graczy wyposażenie wykute „ze światła i sprawiedliwości” – zestaw ozdobny Horadrimów. Aby móc przywdziać ten ozdobny zestaw na polu bitwy, trzeba będzie ukończyć samouczek Diablo Immortal w ciągu 30 dni od premiery gry.

Inspirowany Bractwem Horadrimów, starożytną grupą magów i czarodziejów wybranych przez archanioła Tyraela, zestaw ozdobny Horadrimów okrywa tych, którzy go założą złotą chwałą. Wykuty w światłości ekwipunek przeznaczony jest wyłącznie dla najbardziej oddanych poszukiwaczy przygód i zmienia się w zależności od umiejętności bitewnych noszącego, zapewniając charakterystyczny wygląd dla każdej z klas.

Ozdobne elementy ekwipunku Diablo Immortal

Elementy ozdobne pozwalają radykalnie zmienić wygląd postaci bez wpływu na jej ekwipunek i statystyki. Blizzard sugeruje, aby traktować je jako nowy element wizualny, który można zastosować zamiast swojego ekwipunku.

Czytaj też: Quantum Error to potencjalny hit lub rozczarowujący kit

Elementy ozdobne zdobywa się dla konkretnej klasy, choć każdy ma swoją wersję dla wszystkich typów postaci. Mają one wpływ na wasz strój i wygląd broni, a niektóre z nich zawierają niestandardowe animacje. Poniżej znajduje się przykład, jak ten sam zestaw elementów zmienia wygląd różnych klas.

W Diablo Immortal normalny ekwipunek waszego bohatera jest z założenia dopasowany do jego anatomii. Nie istnieje na przykład zbroja, która powiększy lub zmniejszy waszego krzyżowca.