WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Dodge Challenger w limitowanym wydaniu Mopar 19

Dziesiątym modelem z wielkiego programu edycji limitowanych samochodów Dodge okazał się model Dodge Challenger Mopar 19. Za niego odpowiada Dodge, Mopar, dział serwisowy FCA i dział obsługi klienta, który pozwoli nabywcom na spersonalizowanie każdego egzemplarza według wymagań. 

Czytaj też: Mercedes-AMG GLB 35 na 2021 rok pozwoli ci zaszaleć i zgarnąć dzieciaki ze szkoły

Dodge Challenger Mopar 19 jest oparty na modelu Challenger R/T Scat Pack, co z kolei oznacza dostęp do 6,4-litrowej V8 Hemi o mocy 475 koni mechanicznych, którą zaprzęgnięto do sześciobiegowej manualnej skrzyni biegów w standardzie, którą można zamienić na ośmiostopniowy automat. Po stronie układu hamulcowego możemy z kolei liczyć na czerwone zaciski Brembo. Dodge Challenger Mopar 19 będzie sprzedawany w białym wariancie Knuckle lub czarnym Pitch Black. Bez względu na kolor otrzyma otrzymuje pakiet Shaker.

Standardowe 20-calowe kute felgi aluminiowe posiadają kołpaki środkowe Mopar i kołpaki zaworów. Wewnątrz znajdują się dwukolorowe haftowane loga Mopar na oparciach siedzeń, naszywka na desce rozdzielczej na wlocie powietrza po stronie pasażera, dywaniki podłogowe Berber i wypolerowane listwy progowe z logo Challenger.

Zainteresowanie samochodem można już wyrażać, ale to dealer będzie kontaktować się z setką szczęśliwców, którym przyjdzie zakupić swojego Dodge Challenger Mopar 19.

Czytaj też: Tesla zaczęła oferować ubezpieczenie dla klientów

Źródło: Road and Track