Reklama
aplikuj.pl

Dogecoin idzie w górę dzięki Elonowi Muskowi

Elon Musk, Dogecoin, kryptowaluta

Elon Musk pochwalił się zakupem Dogecoin, którego dokonał w prezencie dla swojego najmłodszego syna. Po pochwaleniu się tą transakcją wartość kryptowaluty poszła w górę.

Musk jest fanem kryptowaluty Dogecoin

Jeśli śledzicie na bieżąco media społecznościowe Elona Muska to zapewne wiecie, że miliarder jest fanem Dogecoina. Wciąż do niej nawiązuje w swoich wpisach wierząc, że jest ona przyszłością świata. Zresztą, jakiś czas temu w przeprowadzonej przez niego ankiecie dotyczącej globalnej waluty w przyszłości internauci wybrali właśnie Dogecoina. I choć zapewne zrobili to bardziej dla żartu, to Musk nie tylko namawia ich do kupna kryptowaluty, ale również sam to robi, co skutkuje wzrostem jej wartości.

Czytaj też: Nadchodzi Nubia Red Magic Watch – kolejny smartwatch od Nubii
Czytaj też: No limit M w lajt mobile – więcej GB, nowa cena
Czytaj też: OnePlus 9 i 9 Pro z zaskakującym elementem w zestawie

Wczoraj Musk pochwalił się na Twitterze, że kupił trochę Dogecoinów dla swojego małego syna X Æ A-Xii. Zapewne po tym w jego ślady poszło wielu użytkowników, bo wartość kryptowaluty skoczyła w górę aż o 16%. Możliwe więc, że za parę lat internetowy mem stanie się poważną i wiele wartą walutą. Może warto zastanowić się nad jej kupnem teraz, gdy jest jeszcze niewiele warta?