Reklama
aplikuj.pl

No limit M w lajt mobile – więcej GB, nowa cena

lajt mobile, lajt mobile promocja

lajt mobile rusza z kolejną promocją na abonament No limit M teraz dopłacając zaledwie dwa złote możemy zyskać o wiele więcej internetu.

No limit M w lajt mobile – dopłacając grosze zyskasz ponad dwa razy więcej internetu

Dotychczasowy pakiet No limit M w lajt mobile kosztował 17,99 zł miesięcznie. W zamian klienci otrzymywali nielimitowane połączenia na numery komórkowe i stacjonarne, do tego SMS-y i MM-sy bez limitu. W abonamencie był również pakiet internetu wynoszący 4GB. Trzeba przyznać, że raczej taka ilość dla większości jest niewystarczająca.

Dlatego właśnie lajt mobile ruszyło z nową promocją. W zamian za podniesienia abonamentu do 19,99 zł miesięcznie zyskamy aż 10GB internetu! 2 zł za dodatkowe 6GB? brzmi nieźle.

Czytaj też: Xiaomi z zakrzywionym ekranem jakiego nie było. I nie będzie?
Czytaj też: W Indiach zaprezentowano Realme X7 i Realme X7 Pro
Czytaj też: Poznaliśmy specyfikację Samsung Galaxy XCover 5

Zmianie uległa też oferta lajtDUET M, za główna kartę zamiast 17,99 zł klienci zapłacą 19,99zł. Otrzymają za tę kwotę tak jak wcześniej nielimitowane połączenia komórkowe i stacjonarne, SMS-y i MMS-y  i pakiet internetowy powiększony do 10GB. Takie same warunki otrzymają kolejne karty dobierane w tej ofercie (maksymalnie 4), za każą dodatkową trzeba będzie zapłacić nie 14,99zł jak dawniej, a 16,99zł.

Czyli podnosimy abonament o 2 zł, wszystkie nielimitowane rozmowy i wiadomości pozostają bez zmian, a zmienia się jedynie liczba GB. Promocja jest czasowa, trwa od od 09.02.2021 do 09.03.2021. Skorzystać z niej możecie tutaj.