WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Dokanałowe słuchawki Astro A03 zapewnią Wam studyjną jakość dźwięku

Astro Gaming uderzyło właśnie na rynek z nowymi dokanałowymi słuchawkami Astro A03, które są „monitorami”, dzięki czemu mają zapewnić studyjną wręcz jakość dźwięku.

A03 zaprojektowany specjalnie do gier mobilnych i konsolowych, różni się od tradycyjnych słuchawek za sprawą obecności dwóch oddzielnych przetworników dynamicznych. Jeden z nich jest przeznaczony do generowania basów, a drugi do średnich i wysokich tonów, co poprawia ogólną jakość dźwięku, choć ten ciągle sprowadza się do pasma 20-20000 Hz.

Jednak A03 nie jest sprzętem stricte audiofilskim, którego będziecie połączać do wzmacniaczy, czy kart dźwiękowych. Są to stricte gamingowe słuchawki, które można podpiąć do konsol Xbox, PlayStation i Nintendo Switch, a także z komputerów PC, urządzeń mobilnych, tabletów i jeśli macie akurat pod ręką, sprzętu dźwiękowego Astro MixAmp Pro TR.

Astro zaprojektowało A03 IEM z myślą o wygodzie, którą dopełniają trzy różne rozmiary miękkich silikonowych końcówek dousznych. Solidna aluminiowa obudowa i nieplączące się płaskie kable zapewniają niezawodność, trwałość oraz doskonały wygląd i styl.

Czytaj też: Asus odświeża płyty B450

Nie zabrakło też wysokiej jakości wbudowanego mikrofon i kontrolera w formie pilocika. W zestawie znajdziemy też miękkie etui. Cena? Całe 49,99 dolarów na stronie Astro Gaming.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News