Dom z papieru – zobaczcie zwiastun sezonu 4. Co czeka Profesora i gang?

Dom z papieru, Dom z papieru 4, Netflix, Dom z papieru sezon 4,

Już niedługo na Netflixie pojawi się nowy sezon Domu z papieru, a wraz z nim powrócą znani bohaterowie i nowe problemy. Zobaczcie zwiastun i zdjęcia.

Zobaczcie pierwszy zwiastun 4 sezonu Domu z papieru, hiszpańskiego serialu Netflixa, który przez lata zyskał wielu fanów. Na początku czwartej części Domu z papieru króluje totalny chaos – Profesor żyje w przekonaniu o śmierci Lizbony, Rio i Tokio wysadzają w powietrze czołg wojskowy, a Nairobi toczy walkę o życie. Gang jest wystawiony na najtrudniejszą próbę, a pojawienie się wroga w jego szeregach narazi wszystkich na poważne niebezpieczeństwo.

Wiele osób zarzuca serialowi fabularne dziury i setki bzdur fabularnych, pomimo tego nadal lubią ten serial. Wydarzenia angażują, a postacie są tak skonstruowane, że bardzo szybko przejmujemy się ich losem.

Zobaczcie zwiastun 4 sezonu Domu z papieru

W serialu powrócą: Álvaro Morte (Profesor),  Úrsula Corberó (Tokio), Pedro Alonso (Berlin),  Alba Flores (Nairobi), Itziar Ituño (Lizbona),  Miguel Herrán (Rio),  Esther Acebo (Sztokholm),  Jaime Lorente (Denver), Darko Peric (Helsinki),  Luka Peros (Marsylia),  Hovik Keuchkerian (Bogota),  Rodrigo de la Serna (Palermo), Najwa Nimri (Inspektor Sierra), Fernando Cayo (Pułkownik Tamayo), Juan Fernández (Pułkownik Prieto), Fernando Soto (Angel) i Mario de la Rosa (Suárez)

Premiera 4 sezonu Domu z papieru już 3 kwietnia na Netflixie.