WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Doom Patrol – niesamowity plakat promujący drugi sezon. Co czeka bohaterów?

Doom Patrol – niesamowity plakat promujący drugi sezon. Co czeka bohaterów?

Do sieci trafił kolejny plakat promujący nadchodzący drugi sezon Doom Patrol. Grafika utrzymana jest w szalonym, psychodelicznym stylu i podpowiada, czego powinniśmy spodziewać się po nowych odcinkach.

DC prezentuje nowy plakat 2. sezonu Doom patrol. Grafikę stworzyła brytyjska artystka Doaly, która na swoim koncie ma plakaty promujące takie produkcje, jak Rick i Morty, Gwiezdne Wojny czy Wonder Woman. Psychodeliczny, szalony styl w jakim utrzymana jest praca artystki idealnie pasuje do serialu. Ale czy zdradza nam szczegóły fabuły?

Na grafice widzimy sporo zegarów, motyli, jest również klepsydra i cegła. Czy bohaterów czeka podróż w czasie? Bardzo możliwe, zwłaszcza że dla tej dziwacznej grupy superbohaterów nic nie jest zbyt szalone. Na dwóch górnych skrzydłach widzimy Negative Mana, Crazy Jane i Elasti-Woman, na dole zaś mamy Robotmana, Cyborga i Nielesa Cauldera. Na samym środku zaś widzimy Dorothy Spinner, nową bohaterkę i córkę szefa. Fakt, że to ona znajduje się w centrum może podpowiadać, że właśnie wokół tej postaci będzie kręciła się akcja tego sezonu.

Kolejna odsłona Doom Patrol zadebiutuje zarówno na platformie DC Universe jak i HBO Max już 25 czerwca. Pierwszy sezon mieliśmy okazję oglądać na platformie HBO GO i tak samo będzie z nowymi odcinkami. Trzy pierwsze epizody pojawią się na platformie 26 czerwca, a każdy kolejny będzie dodawany co tydzień.

W nowych odcinkach do swoich ról powrócą: April Bowlby, Jake Michaels, Diane Guerrero, Jovian Wade, Brendan Frasier, Timothy Dalton i Alan Tudyk. Powitamy też nową bohaterkę, Dorothy Spinner graną przez Abigail Shapiro.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News