Reklama
aplikuj.pl

Dragon Age Dreadwolf wyciekł, a gracze zauważają ikonkę Wi-Fi

dragon age dreadwolf

Dragon Age Dreadwolf wciąż jest w produkcji, ale do sieci trafiły nagrania z wczesnej wersji tej produkcji. Co ciekawe, w grze widać jeszcze pozostałości z przeszłości tytułu w postaci sieciowych komponentów.

Alpha Dragon Age Dreadwolf

Kilka miesięcy temu Dragon Age Dreadwolf osiągnęło status alphy. Deweloperzy opisywali ten etap produkcji następującymi słowami:

Oczywiście gra nie jest jeszcze w żadnym wypadku gotowa, ale wersja alpha to z wielu powodów jeden z najważniejszych kamieni milowych w zakresie procesu jej produkcji. Przede wszystkim możemy teraz skupić się na doprowadzeniu prezentacji graficznej do jej ostatecznej formy i na iteracyjnym podejściu do funkcji rozgrywki. W tym momencie najważniejsze pytanie brzmi: „na czym powinniśmy skupić nasze wysiłki?”. Żeby na nie odpowiedzieć, zasięgamy opinii u wielu źródeł, łącznie z członkami naszej rady społeczności (którzy dysponują unikalną perspektywą i doświadczeniami), naszym wyśmienitym zespołem weryfikacyjnym, a także uczestnikami szeroko zakrojonych testów wewnętrznych. Zbieranie informacji z wielu źródeł stanowi świetny sposób na zorientowanie się, na co powinniśmy poświęcić najwięcej czasu, by poprawić wrażenia płynące z rozgrywki.

Dodatkowo możemy teraz ocenić tempo akcji, ewolucję związków z biegiem czasu i szybkość postępów czynionych przez gracza, a także spójność narracji — czyli zasadniczo wszystko, co składa się na fabułę. Możemy przyjrzeć się napisanej przez nas opowieści i sprawdzić, czy przedstawiamy ją odpowiednio za pomocą postaci, dialogów, przerywników filmowych oraz podróży odbywanej przez gracza. Teraz, kiedy możemy już przejść całą grę, możemy zacząć tworzyć kolejne iteracje i dopracować rzeczy, które mają największe znaczenie dla naszych fanów.

Czytaj też: Twórcy Overwatch 2 do graczy – „Mieliście rację”.

Jak wygląda gra w takiej formie? Zdradza to niedawny wyciek! Zrzuty ekranu i wideo z Dragon Age Dreadwolf trafiło do sieci, co pozwala nam przyjrzeć się, jak gra wygląda w takiej wersji. W wycieku widać pozostałości po przeszłości tytułu, gdy produkcja miała być jeszcze grą sieciową – widać np. migający wskaźnik dotyczący stanu sieci. Pamiętajcie, że dziś Dragon Age Dreadwolf to klasyczny RPG tylko dla pojedynczego gracza.