Reklama
aplikuj.pl

Co przyniesie drugi sezon Overwatch 2?

overwatch 2

Słowo klucz drugiego sezonu Overwatch 2? „Nowy”! Na graczy wkrótce czekać będą: nowy sezon, nowy balans,nowy tank oraz nowa mapa. Wystarczy Wam tyle zawartości?

Co w drugim sezonie Overwatch 2?

Nowy sezon Overwatch 2 wprowadza kolejne zmiany balansu, mające pomóc niektórym bohaterom lepiej dopasować się do reszty zestawienia w rozgrywkach rankingowych.

Zarówno dane liczbowe, jak i opinie graczy pokazały, że Sojourn dominuje na najwyższych poziomach rankingu Rywalizacji, pozostając wyzwaniem dla graczy bez odpowiednich umiejętności. W sezonie 2 skupiono się na skuteczności jej Karabinu Kinetycznego w walce na duże odległości.

Czytaj też: TikTokerki tak zakochane w Ghost z Call of Duty, że powstanie dodatek?

Pięść Zagłady otrzymuje szereg zmian, które pozwolą mu lepiej walczyć na przedzie, jednocześnie zachowując charakterystyczny styl gry. Możecie spodziewać się zmian w działaniu Any, Bastiona, Królowej Junkertown, Kiriko, Łaski i Symmetry już 6 grudnia, gdy pojawi się nowa aktualizacja.

Nowy sezon oznacza nową pulę map. Wraz z najnowszą mapą, Klasztorem Szambala, gracze mogą oczekiwać powrotu lubianej mapy Rialto i najbardziej epickiego miejsca na świecie, Blizzard World. Odwiedzimy także Oazę i Nepal o różnych porach dnia i pożegnamy Hollywood oraz Posterunek Gibraltar. Wszystkie mapy niebędące w rotacji wciąż będą dostępne w grach dowolnych.

Wyzwania i wydarzenia w Overwatch 2

W sezonie 2 znajdziemy się w świecie bogów i legend – mitologii greckiej! Najwyższą nagrodą do zdobycia w Karnecie Bojowym Premium będziecie nowa mityczna skórka Zeus dla Królowej Junkertown. Skórka będzie mieć nowe modyfikacje, modele broni, kwestie głosowe i efekty. Ograniczone czasowo Bitwa o Olimp wydarzenie rozpocznie się 5 stycznia i potrwa do 19 stycznia.

Czytaj też: Dlaczego moder z Japonii tworzy konie z ogórków w Skyrim?

W sezonie 2 pojawią się nowe wyzwania pozwalające graczom zdobywać nowych bohaterów, których jeszcze nie odblokowali.

Gracze, którzy nie odblokowali Kiriko w sezonie 1 lub ci, którzy swoją przygodę zaczynają w sezonie 2, mogą zdobyć nowych bohaterów, wybierając wyzwanie odpowiadające postaci, jaką chcą odblokować. Zostaną oni wysłani na obszar treningowy, gdzie nauczą się nowych zdolności, a ostatecznie staną przed wyzwaniem wygrania meczów w Overwatch. Osoby chcące pominąć wyzwania mogą odblokować nowych bohaterów bezpośrednio w sklepie gry. Posiadacze Overwatch 1 automatycznie otrzymują Sojourn, Królową Junkertown i Kiriko. Wystarczy zalogować się przed końcem sezonu 2. Nowi gracze w Overwatch 2 otrzymali Sojourn i Królową Junkertown jako nagrodę za logowanie w sezonie 1.