WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Dwa nowe koncepty ukazują wizję Kia na SUVy przyszłości

Kia ujawniła swoją wizję na SUVy przyszłości podczas podczas Salonu Samochodowego w Seulu nie jednym, a dwoma konceptami, obok których dumnie prezentowała się elektryczny koncept Imagine, którego mogliśmy już podziwiać na targach motoryzacyjnych w Genewie. Teraz jednak rzućmy okiem na to, co ma do pokazania luksusowe Mohave Masterpiece i utrzymane ewidentnie w miejskim stylu SP Signature. 

Czytaj też: Replika samochodu McLaren Senna z klocków lego

Niejakie Arcydzieło (poniżej) zostało stworzone na wzór jakiegoś Jeepa, co ukazują nie tylko duże rozmiary, ale też śmiałe kształty. Patrząc na wykończenie wewnątrz nie można nie nadmienić słówka o luksusie, choć takim w “trudnym” wydaniu, ponieważ po platformie widać, że Mohave Masterpiece został stworzony z myślą o trudnym terenie, co tylko podkreśla napęd na cztery koła.

Z drugiej strony Signature jest stylowym, niewielkim kompaktem, który “zapowiada nadchodzący model” w 2019 roku przeznaczony na rynki światowe. Charakteryzuje się widocznymi, matowymi plastikowymi osłonami podwozia, które podkreślają nadkola i ostre, cienkie linie na przednich i tylnych profilach, a także liczne akcenty LEDowe. A jak Wam się podoba?

Czytaj też: Supersamochód P80/C kolejnym jednostrzałowcem Ferrari

Źródło: New Atlas