Reklama

Dwa nowe smartfony Vivo wyciekły. Oto V21E 5G i Vivo Y73

nowe smartfony Vivo wyciekły, V21E 5G, Vivo Y73, VIvo V21E 5G

Dwa nowe smartfony od Vivo pojawiły się jakiś czas temu w Google Play Console, a są to Vivo V21e 5G i Vivo Y73. Zostały one oznaczone tam kolejno numerami kodowymi V2055 i V2059, które w zasadzie mają podobne specyfikacje, ale to, co je różni przede wszystkim, to chipset oraz łączność.

Vivo V21e 5G oferuje łączność 5G, a napędza go układ MediaTek Dimensity 700. Jest to ośmiordzeniowy chipset wyprodukowany z użyciem 7 nm procesu technologicznego, a pośród tych rdzeni znajdują się dwa ARM Cortex-A76 o maksymalnej częstotliwości taktowania 2,2 GHz, zapewniające najwyższą wydajność oraz sześć ARM Cortex-A55 o taktowaniu do 2,0 Hz gwarantujące wyższą energooszczędność.

Czytaj też: Tak prezentuje się iPhone SE 2021 na renderach

Vivo Y73 zapewnia już łączność LTE i jest wyposażony w chipset MediaTek Helio G90, który powstał z myślą o graniu. Układ ten wykorzystuje starą architekturę 12 nm, a wśród jego ośmiu rdzeni znalazły się dwa ARM Cortex-A76 o maksymalnej częstotliwości taktowania 2,05 GHz i sześć tych energooszczędnych ARM Cortex-A55 o taktowaniu do 2,0 GHz.

Vivo V21e 5G i Vivo Y73 – wspólne cechy

W obu przypadkach smartfony te są zaopatrzone w wyświetlacz Full HD+, a do tego mają 8 GB pamięci RAM i działają działa pod władzą systemu Android 11. Z przodu znajduje się wycięcie w kształcie kropli, gdzie został umieszczony przedni aparat, a z boku znajdziemy skaner linii papilarnych.

Czytaj też: Wyciekło więcej zdjęć Oppo Reno 6 Pro

Tak więc ich wygląd jest identyczny, ale powinniśmy brać te grafiki z przymrużeniem oka, ponieważ mogą to być po prostu jakieś zastępcze projekty. Dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na więcej informacji na ich temat.