Reklama
aplikuj.pl

Dying Light 2 Bloody Ties opóźnione. Czy przetrwa starcie z God of War Ragnarok?

bloody ties

Techland opóźnił premierę dodatku DLC do Dying Light 2. Bloody Ties nie zadebiutuje w terminie i gracze zagrają dopiero miesiąc później. Jakie gry będą wtedy debiutować?

Dying Light 2 Bloody Ties potrzebuje czasu

Nie zagramy w Bloody Ties w terminie! Dodatek do Dying Light 2 dostępny będzie w później. Nowa data wydania rozszerzenia to 10 listopada 2022. Autorzy gry tłumaczą tę decyzję potrzebą doszlifowania produkcji oraz wyeliminowania pozostałych błędów.

Czytaj też: Deathloop można już grać bez umierania. Koniec zaczynania od początku

Nowa data premiery gry wydaje się być mniej korzystna dla rozszerzenia, ale chyba wszyscy zgodzimy się, że lepiej jest dostać dopracowany produkt, niż zabugowany. W okolicy 10 listopada, kiedy to zadebiutuje Bloody Ties, premierę będą też miały takie tytuły jak:

  • Skull and Bones
  • Sonic Frontiers
  • God of War Ragnarok
  • Call of Duty Warzone 2
  • Pokemon Scarlet/Violet

Co w Dying Light 2 Bloody Ties?

Co nas czeka w nowym dodatku do Dying Light 2? Bloody Ties to pierwsze oficjalne rozszerzenie fabularne do Dying Light 2 Stay Human – emocjonującej survivalowej gry akcji z widokiem pierwszoosobowym, osadzonej w postapokaliptycznym otwartym świecie.

Kto nie marzy o tym, by usłyszeć, jak setki fanów skandują jego imię? Kto nie chciałby zostać bożyszczem tłumów, a do tego zbijać prawdziwe kokosy? Co jednak w sytuacji, gdy za tak wielki sukces trzeba zapłacić najwyższą cenę?

Czytaj też: Mamy szczegóły dotyczące Kiriko z Overwatch 2!

Aiden daje się skusić obietnicy bogactwa, chwały i dostępu do najlepszego sprzętu. Bierze udział w zawodach, w których w imię chwilowego prestiżu trzeba być gotowym na najwyższe poświęcenie. Żeby zwycięsko wyjść z próby i wspiąć się na sam szczyt, musi doszlifować umiejętności i znaleźć cennych sojuszników.

Szybko jednak zdaje sobie sprawę, że walka o sławę to dopiero początek. Zostaje uwikłany w intrygę, u której podstaw leżą żądza władzy i pragnienie zemsty.

Posiadacze Edycji Deluxe i Ultimate gry Dying Light 2 Stay Human automatycznie dostaną rozszerzenie fabularne Bloody Ties oraz pakiet „Aristocrat”. Nie wymagają one dodatkowego zakupu.

Pakiet „Aristocrat” zawiera:

  • Strój: Aristocrat Guard – najwykwintniejszy ze strojów dla strażników.
  • Broń: Aristocrat – jakim cudem krew płynąca z zadanych za jej pomocą ran nie jest błękitna?