WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Dying Light 2 na PlayStation 5 i Xbox Scarlett – Techland potwierdza nową generację

Dying Light 2 na PlayStation 5 oraz Xbox Scarlett. Nowy wywiad potwierdza wcześniejsze przypuszczenia.

Od kilku miesięcy wróżę z fusów i zastanawiam się nie „czy”, ale „kiedy” Techland zapowie Dying Light 2 na nową generację konsol. Firma musi jeszcze trochę poczekać na oficjalne zapowiedzi od firm, ale takowa wersja produkcji na pewno powstaje.

Czytaj też: Nowe menu Xbox One wygląda jak to z PlayStation 4

Redakcja wccftech przepytała pracownika Techlandu o kilka kwestii dotyczących gry. Poniższy fragment wyjaśni Wam wszystko:

Dying Light 2 zdaje się być dobrym kandydatem na tytuł cross-generacyjny (wydany na dwie generacje konsol). Wspominaliście o tym wcześniej, ale czy możesz potwierdzić, że gra trafi na konsole nowej generacji?

Techland zawsze przygląda się nowym zabawkom! Aby być bardziej konkretnym – tak, od początku produkcji, plan zakładał zrobienie z Dying Light 2 tytułu cross-generacyjnego.

Dying Light 2 wyjdzie w połowie 2020 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Na PlayStation 5 i Xbox Scarlett musimy jeszcze poczekać. Ja jednak zamierza wstrzymać się z zakupem do startu nowej generacji. Tak samo czekam już z Red Dead Redemption 2 oraz nadchodzącym Cyberpunkiem 2077. A Wy? Jakich gier nie kupicie już na aktualne konsole?

Czytaj też: EA Access na PlayStation 4 już dostępne – fantastyczna cena usługi

Źródło: wccftech.com