Reklama
aplikuj.pl

Dźwięki muzyki i nie tylko w Scars Above

scars above

Scars Above walczy o uwagę graczy. Kompozytorzy, developerzy, muzycy 0 wszyscy ci interesujący ludzie pojawiają się w najnowszym dokumencie na temat powstawania gry.

Muzyczna strona Scars Above

Scars Above, wymagająca gra akcji z perspektywy trzeciej osoby osadzona w tajemniczym, obcym świecie, która zadebiutowała na PC oraz konsolach ósmej i dziewiątej generacji pod koniec lutego, prezentuje teraz szczegóły swojego udźwiękowienia.

Czytaj też: The Last Case of Benedict Fox w końcu mnie przekonało

Developerzy z Mad Head Games, a konkretnie reżyserzy dźwięku, dubbingu i główny kompozytor, dzielą się spostrzeżeniami na temat różnych elementów udźwiękowienia gry, od muzyki po dźwięki otoczenia, w najnowszym wideo z serii „Making of”.

Więcej o Scars Above

Na orbicie Ziemi pojawia się kolosalna i enigmatyczna struktura obcych, która wprawia w osłupienie cały świat; ludzkość nazywa ją „Metahedronem”. Zespół Sentient Contact Assessment and Response (SCAR) – składający się z naukowców i inżynierów – zostaje wysłany w celu zbadania tej zagadki.

Czytaj też: Kroniki Myrtany będą jeszcze lepsze! Masa nowej zawartości

Jednak sprawy nie idą zgodnie z planem, a Metahedron przenosi zespół przez kosmos na tajemniczą planetę pozasłoneczną. Wcielamy się w rolę dr Kate Ward – członkini SCAR – która budzi się oszołomiona, sama w dziwnym, nieprzyjaznym środowisku. Zdeterminowana, aby przeżyć, wyrusza, by odnaleźć swoją załogę i rozwikłać tajemnicę tego, co się wydarzyło.

Scars Above jest dostępne na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz PC z polskimi napisami