Reklama
aplikuj.pl

EA SPORTS PGA TOUR to jeden z najgorszych golfów w jakie grałem

EA SPORTS PGA TOUR

EA SPORTS PGA TOUR trafiło do graczy. Opinie na temat tej produkcji nie są najlepsze i każda platforma narzeka na fatalną optymalizację.

EA SPORTS PGA TOUR zapowiadało się wspaniale

Niech Was nie zwiodą wspaniałe opisy gry oraz jej piękne zwiastuny. EA SPORTS PGA TOUR nie jest takie jak je malują.

Czytaj też: Kosmiczna opera w Overwatch 2

Siedziba Majors

EA SPORTS PGA TOUR to ekskluzywne miejsce rozgrywania Majors, w tym Masters, PGA Championship, US Open Championship i The Open Championship.

Czyste uderzenie wykorzystujące ShotLink

Czyste uderzenie, oparte na oficjalnych danych ShotLink i TrackMan PGA TOUR, zapewnia unikatowe uderzenia golfowe z płynnym odczuciem i realistycznymi wynikami przy każdym podejściu. Czyste uderzenie łączy tendencje swoiste dla poszczególnych golfistów z unikalną dynamiką pola golfowego i zrewolucjonizowaną funkcją zachowania piłki, aby dać jak najlepsze wrażenia z golfowej rozgrywki.

Twoja kariera, Twoja droga

Wraz z rozwojem golfowych umiejętności otworzy się przed Tobą droga do mistrzostwa. Stwórz i spersonalizuj swojego golfistę, rozwijaj zestaw umiejętności dzięki nowym rodzajom uderzeń, zdobywaj coraz głębszą wiedzę o polach golfowych i naucz się atakować każdy dołek jak zawodowiec.

Najbardziej ekskluzywne pola golfowe na świecie

Tee należy do Ciebie na 30 polach golfowych (w tym kilku najbardziej ekskluzywnych polach świata) zaprojektowanych w olśniewającej jakości z pomocą Frostbite, dzięki czemu możesz cieszyć się bardziej szczegółową rozgrywką golfową niż kiedykolwiek wcześniej.

Recenzje EA SPORTS PGA TOUR

Gra nie może się nie udać, prawda? Za tytułem stoją doświadczeni ludzie z EA Sports, a do tego produkcja miała duży budżet. No cóż, da się zepsuć coś takiego. W tej chwili grę na Steam poleca tylko 46 procent graczy. Głównym problem gry jest to, jak słabo jest ona zaprogramowana. Tytuł ma mieć ogromne problemy z wydajnością na komputerach. Niektórzy narzekają na to, że EA SPORTS PGA TOUR jest słabym portem z konsol.

Czytaj też: Wyłączenie Battlefield 2042. Jak to będzie wyglądało?

Dla tych osób mam niestety złe wieści. Ta gra wszędzie źle działa. Skorzystałem z wersji próbnej tytułu w ramach EA Play na Xbox Series X i dawno nie byłem tak negatywnie zaskoczony. Obcowanie z tą grą, to jak granie w ostatnie tytuły z ery PS4/XONE. Gry wtedy dalej starały się być ładne, ale czuć już było, że nawet menu główne potrafi się ciąć (nie wspominając o jego niskiej rozdzielczości)! Do tego wspaniała grafika ze zwiastunów też przestaje tak robić wrażenie, gdy podczas zabawy widzimy, że tak naprawdę nie jest tak ładnie, a roślinność się nawet nie porusza.