Reklama
aplikuj.pl

Kosmiczna opera w Overwatch 2

overwatch 2

W Overwatch 2 zbliża się kosmiczne wydarzenie w stylu opery kosmicznej. Blizzard przedstawił szczegóły Starwatch. Na czym będzie polegał?

Starwatch w Overwatch 2

Od 9 do 22 maja dostępne będzie wydarzenie PvP w stylu opery kosmicznej, w którym dołączycie do Protektorów lub Nieskończonego Imperium w epickiej bitwie o dominację w galaktyce.

Starwatch Galaktyczny Ratunek to tryb 4 na 4, który toczy się w przerobionej Kolonii księżycowej Horyzont, gdzie Protektorzy atakują broniące się Nieskończone Imperium. Zbierzcie drużynę z wybranych bohaterów reprezentujących Protektorów i Nieskończone Imperium i walczcie na swój sposób, by zrealizować nowe cele (i zdobyć niespodzianki!).

Czytaj też: Handel bronią kwitnie w GTA

Możecie sprawdzić lojalności bohaterów dzięki elementom ozdobnym Karnetu Bojowego Premium kosmicznej opery. Zagracie jako Kosmiczny Książę Lúcio czy Kosmita Winston z Protektorów? A może bliżej wam do Nieskończonej Aski D.Vy lub Wieszczki Łaski z Nieskończonego Imperium?

Niezależnie od waszej przynależności możecie ukończyć wyzwania Starwatch i zdobyć darmowe nagrody z wydarzenia od 9 do 22 maja!