Reklama
aplikuj.pl

Oto ebike Allebike Alpha Polestar od szwedzkiego producenta elektrycznych samochodów

Allebike Alpha Polestar, szwedzkiego producenta elektrycznych samochodów

Szwedzki producent samochodów Polestar poszedł w obieraną obecnie przez wiele firm samochodowych drogę z elektrycznymi jednośladami w roli głównej. W tym celu nawiązał współpracę z wyspecjalizowaną w produkcji ebike firmą Allebike i choć ta nie opracowała dla Polestara całkowicie nowego roweru od przysłowiowego „zera”, zapewniła mu specjalną wersję istniejącego modelu Alpha. Tak oto powstał nowy rower górski Allebike Alpha Polestar Edition.

Oto najnowszy elektryczny rower Allebike Alpha Polestar od producenta samochodu

Na całe szczęście Allebike Alpha Polestar nie jest jedynie oryginalnym rowerem z kilkoma naklejkami. Ten nowy rower górski łączy elementy zawieszenia z konstrukcji pojazdów Polestar z ręcznie produkowaną, lekką ramą z polimeru wzmocnionego włóknem węglowym, która cechuje się nowoczesną geometrią „downcountry”, wymuszającą bardziej wyprostowaną pozycję siedzącą.

Allebike Alpha Polestar edition oferuje szybkie, przyjemne i stabilne wrażenia zarówno na szlakach pod górę, jak i w dół, i wywołuje uśmiech na twarzy każdego rowerzysty.

Jako szwedzki producent rowerów jesteśmy dumni z bliskiej współpracy z kolegami ze Szwecji – Polestar i Öhlins w tym projekcie i wszyscy mamy taką samą obsesję na punkcie dostrojenia każdego najmniejszego szczegółu do perfekcji

– powiedział Alexander Blomqvist, współzałożyciel Allebike.

Czytaj też: Iran nie pomoże Rosji. Wspominano o znacznej pomocy, a nie będzie nic

Producent zadbał o wewnętrzne prowadzenie przewodów oraz wysokiej klasy amortyzatory Öhlins (130 mm z przodu i 120 mm z tyłu), które są wykorzystywane w samochodach Polestar. Możecie więc być pewni dwóch rzeczy – wysokich cen oraz limitowanego nakładu i rzeczywiście, Allebike Alpha Polestar powstanie w liczbie ledwie 100 sztuk i cenie 9500 euro.