WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Iście tęczowy płyn do chłodnic komputerowych od EK

Chłodzenie wodne można wprawdzie sprowadzić tylko do jego głównej roli, czyli chłodzenia komponentów komputera, ale to za piękny dodatek, żeby nie uwolnić jego designerskiego potencjału.

Doskonale wie o tym firma EK, która wprowadziła na rynek zupełnie nowy płyn do obiegu wody (EK-CryoFuel Mystic Fog), który koncentruje się na efektach RGB. Jest przy tym oparty na najnowszej formule o długotrwałej stabilności cząsteczek, zapewniających możliwie najlepszą dyspersję światła do różnych chłodnic i radiatorów.

Nowy płyn chłodzący zawiera wszystko, czego wymaga wysokiej klasy układ chłodzenia cieczą, aby zapewnić wydajną wydajność cieplną i zapewnić niezbędną ochronę bloków wodnych. Jednak najważniejszy w EK-CryoFuel Mystic Fog jest zdecydowanie doskonały stosunek cząsteczek do przezroczystego płynu, co zapewnia cieczy wyjątkową zdolność rozpraszania światła.

Już zapewne się domyślacie, więc utnę wszelkie dywagację. Tak, EK stworzyło EK-CryoFuel Mystic Fog z myślą o zapewnieniu możliwie najlepszych efektów podświetlenia RGB w chłodzeniach wodnych. Możecie być pewni, że cząsteczki tego płynu nie będą osadzać się w obiegu i zachowają swoje właściwości do 2 lat od uzupełnienia zbiorniczka.

Czytaj też: EVGA RTX 3090 KINGPIN z rekordem podkręcania

EK-CryoFuel Mystic Fog można kupić w postaci premiksu (1000 ml) i koncentratu (250 ml) za kolejno 15,90 i 12,90 euro.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News