WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Ekipa powraca na plan filmu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Ekipa powraca na plan filmu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Po miesiącach przerwy Marvel Studios zdecydowało się wznowić zdjęcia do filmu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings. Ekipa ponownie wkracza na plan w Australii.

Czytaj też: Zwiastuny filmów i seriali do nadrobienia [28.06.2020]

Shang-Chi to jeden z nowych projektów wchodzących w skład 4. fazy MCU. Wprowadzi nam do uniwersum azjatyckiego superbohatera, w którego wcieli się Simu Liu. W filmie zobaczymy też Mandaryna, który będzie głównym antagonistą. Produkcja odwoła się do azjatyckiej kultury i wprowadzi więcej różnorodności do świata Marvela.

W ostatnich tygodniach w okolicach Sydney Marvel zbudował ogromny plan zdjęciowy mający przypominać azjatycką wioskę. Do sieci trafiło zdjęcie właśnie z tej lokacji, co może oznaczać, że ekipa już wróciła do pracy lub zrobi to w najbliższym czasie.

Ekipa Shang-Chi rozpoczęła zdjęcia w styczniu, jednak już w połowie marca trzeba było je przerwać z powodu pandemii koronawirusa. Spowodowało to podjęcie decyzji o opóźnieniu premiery widowiska. Zmiany w harmonogramie nie dotyczyły jednak tylko Shang-Chi, ale również reszty produkcji Marvel Studios, które miały wejść do kin w latach 2020-2021.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News