Reklama
aplikuj.pl

Ekskluzywna gra na Xbox Series X w 4K i 120 fps, ale nie ma co się cieszyć

xsx, xbox series x, xbox, nextgen

Najpotężniejsza konsola na świecie, czyli Xbox Series X otrzyma tytuł ekskluzywny, który parametrami robi wrażenie. Tylko, czym on będzie…

Microsoft na swojego Xboxa Series X prawdopodobnie otrzyma najlepiej wyglądające gry. Rozdzielczość i liczba klatek na sekundę na konsoli zielonych będzie zapewne robić wrażenie. Co jednak z grami?

Xbox Series X tytułów ekskluzywnych od Microsoftu nie będzie miał. Co więcej, przypomnijmy, że XSX nie otrzyma ani jednej gry stworzonej specjalnie na niego i PC, która nie wyjdzie również na Xboxa One jeszcze przez dwa lata. Wielka moc będzie jeszcze długo uśpiona i ograniczona poprzednią generacją.

Czytaj też: Mortal Kombat wyparował ze Steam

Może jednak być tak, iż producenci gier sami postanowią zrobić produkcję ekskluzywną na sprzęt Microsoftu. I właśnie dostaliśmy potwierdzenie tworzenia takiego tytułu. Dynamic Voltage Games potwierdziło, że posiada już devkit Xboxa Series X i ich ekskluzywna gra działa w 4K i 120 klatkach na sekundę! Ich największym problemem ze sprzętem jest teraz to, że nie mają póki co, jak przechwycić rozgrywki w takiej jakości z konsoli.

Jest tylko jedna sprawa. Kim właściwie jest Dynamic Voltage Games? Cóż… Studio wydało Pirates of the First Star, które wygląda następująco.

To już wiadomo skąd te 4K i 120 klatek na sekundę…

Czytaj też: Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News