Reklama
aplikuj.pl

Elden Ring przerobione na MMORPG dzięki dwóm modom

elden ring

W takiego Elden Ring jeszcze nie graliście. Nowe mody pozwalają bawić się w tej produkcji, jak w klasyczne MMORPG. Tak, możemy grać z innymi.

Elden Ring MMORPG

Co się dzieje, gdy Twoja gra trafiła do 20 milionów graczy i raczej tempo sprzedaży szybko nie spadnie? Możesz między innymi liczyć na wierną społeczność przebierającą się za postaci z gry, wiele fanowskich grafik czy… ogromną uwagę moderów. Elden Ring oferuje teraz zupełnie nowe doświadczenie.

Czytaj też: Mod do Hogwarts Legacy, na który wszyscy czekali

Przyznaję, że brzmi to jak coś niemożliwego do wykonania, ale wiadomo, jak to jest z takimi pomysłami. Bierze się za nie ktoś, kto nie jest tego świadomy i ostatecznie to robi. Tym samym okazuje się, że z Elden Ring można zrobić dziś MMORPG. Po pierwsze, musimy zainstalować modyfikację o nazwie Eldenlands. Dzięki niej rozgrywka przybiera znacznie zmodyfikowaną formę, dla której inspiracją były gry MMO.

Potem, gdy nasza gra jest już przerobiona na doświadczenie znane z gier MMO, trzeba tylko doinstalować moda Seamless Co-op i tym samym do zabawy mogą dołączyć nasi znajomi, z którymi mamy teraz o wiele więcej interakcji.