Reklama
aplikuj.pl

Mod do Hogwarts Legacy, na który wszyscy czekali

hogwarts legacy

Hogwarts Legacy stale otrzymuje fanowskie modyfikacje. Tym razem gracze wprowadzili do gry jedną z najważniejszych postaci tego uniwersum.

Harry Potter w Hogwarts Legacy

Szaleństwo modów do Hogwarts Legacy się nie kończy. Gra, która powstała na Unreal Engine 4 jest bardzo prosta w modowaniu i gracze prześcigają się w swoich pomysłach na modele poszczególnych obiektów czy postaci.

Czytaj też: 15 minut wspaniałej masakry z Dead Island 2

Tym razem powstał mod, który oczekiwany był przez wielu fanów marki. Do gry trafiła modyfikacja pozwalająca nam grać jako Harry Potter. Próby przeniesienia tej postaci do Hogwarts Legacy często kończyły się fiaskami i brzydkimi modelami postaci, ale ostatecznie udało się stworzyć coś, z czego gracze powinni być zadowoleni. Co ciekawe, modyfikacja, którą znajdziecie pod tym linkiem, umożliwia także zmianę fryzury bohatera.

Tymczasem gracze również tworzą modyfikacje, które zupełnie nie pasują do tego świata, ale łatwość ich tworzenia i duża publika pozwalają początkującym moderom czy twórcom gier sprawdzić swoje umiejętności na produkcji AAA. Efekt takich działań? Hogwart można już zwiedzać jako Dick Grayson Robin.