Reklama

Elden Ring na Xbox Games Showcase? Microsoft nie pozostawia złudzeń

elden ring na xbox

Elden Ring na Xbox Games Showcase mógłby być bombą, dla której gracze chętnie obejrzą wideo od Microsoftu. Ale MS już teraz woli ostudzić emocje.

Mieliśmy ostatnio Nintendo Direct, który nie do końca spełnił oczekiwania fanów czerwonej firmy. Potem State of Play, które zawiodło niebieskich tak samo. Pokemon Direct był w porządku, ale jak to najwięksi fani Poków – tradycyjnie krytykują. ;) Może Xbox Games Showcase byłby czymś co warto zobaczyć?

Elden Ring na Xbox Games Showcase to byłoby coś

Elden Ring na Xbox Games Showcase przyciągnąłby graczy. I niektórzy już się nastawiali na oglądanie imprezy, która według przecieków ma się odbyć 23 marca. Tylko, że Microsoft postanowił nie rozbudzać nadziei, aby gracze może znów nie czuli się zawiedzeni jak po ostatnich pokazach gier od Nintendo i Sony.

W sprawie domniemanego pokazu Elden Ring wypowiedział się Aaron Greenberg – oficjalny przedstawiciel Microsoftu. W swoim wpisie na Twitterze dał znać, że nie ma co liczyć na zwiastun tej gry podczas ewentualnego pokazu. Czy my w tym 2021 w coś nowego jeszcze zagramy?