Reklama
aplikuj.pl

Elder Scrolls Online: Ascending Tide na PC dostępne. Konsolowcy jeszcze czekają

ascending tide

Tempo rozwoju The Elder Scrolls Online może imponować. Produkcja otrzymuje kolejną zawartość, która powinna graczom starczyć na kilka godzin. Co nowego wnosi Ascending Tide?

The Elder Scrolls Online: Ascending Tide – kiedy na konsolach?

The Elder Scrolls Online: Ascending Tide jest już dostępne na PC/Mac oraz Stadia. DLC w wersji na Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5 zostanie udostępnione 29 marca. Ascending Tide wprowadza dwa nowe lochy, które rzucą wyzwanie waszej grupie, i rozpoczyna przygodę, która zabierze was na odległe brzegi High Isle. Poznacie tam zamieszkujących ją rycerskich Bretonów.

Czytaj też: Gran Turismo 7 vs Forza Motorsport 7. Stare czasem lepsze

Wraz z dodatkiem DLC, twórcy udostępniają też bezpłatną 33. aktualizację podstawowej wersji gry, która daje wszystkim graczom ESO szereg dodatków i ulepszeń w grze.

Ascending Tide – co nowego?

Wraz ze swoją ekipą PvE, przeżyjecie dwie nowe przygody – Coral Aerie i Shipwright’s Regret. Oba te lochy dla czterech graczy są niepowtarzalnymi, osobnymi historiami, ale jednocześnie rozpoczynają całoroczną, epicką przygodę Dziedzictwa Bretonów.

Przyjdzie Wam najechać tajną kryjówkę zagadkowego Ascendant Order w Coral Aerie i pomożecie khajiickiemu kapitanowi odszukać ulepszenia statku w zrujnowanych dokach w Shipwright’s Regret.

Oba lochy można ukończyć na poziomach Normal, Veteran i Hard, a zawierają one niepowtarzalne wyzwania i nagrody, których nie znajdziecie nigdzie indziej w Tamriel. Postacie, które napotkacie i historie, które odkryjecie, przygotowują fundament pod nadchodzący rozdział High Isle oraz całoroczną sagę Dziedzictwa Bretonów.

Czytaj też: Gameplay GTA 5 z PS5! Różnic nie stwierdzono?

Po uzyskaniu dostępu do DLC Ascending Tide, możecie rozpocząć swoją przygodę Dziedzictwa Bretonów na następujące sposoby:

  • Teleportując się bezpośrednio do dwóch lochów poprzez mapę
  • Używając narzędzia Dungeon Finder
  • Wchodząc przez wejścia do lochów w Summerset (Coral Aerie) i Rivenspire (Shipwright’s Regret)

Za samo wejście do dowolnego z nowych lochów otrzymacie znaki na twarz Abyssal Embrace

Jednocześnie z Ascending Tide udostępniona zostanie 33., bezpłatna aktualizacja podstawowej wersji gry, wprowadzająca poprawki błędów, zmiany w balansie, ulepszenia wydajności i różne funkcje. Cieszcie się osiągnięciami wspólnymi dla całego konta, których odblokowanie liczy się dla wszystkich waszych postaci, zdobywajcie potężne nowe zestawy przedmiotów poprzez nagrody PvP i nie tylko.