Reklama
aplikuj.pl

Elektryczna hulajnoga TR560 od nowego gracza na rynku

Elektryczna hulajnoga TR560, TR560, Elektryczna hulajnoga

Firma AC Cars ogłosiła właśnie dumne wejście na nowy rynek, dając życie rodzinie Autokraft. Tak też powstała pierwsza elektryczna hulajnoga TR560.

Elektryczna hulajnoga TR560

Pierwsze razy są albo huczne i innowacyjne, albo skromne i ciche na rynku. Jak więc ocenicie tę hulajnogę, która oddaje w ręce użytkownika maksymalną prędkość 25 km/h przy szacowanym zasięgu 50 km na jednym ładowaniu akumulatora litowo-jonowego trwającym 4,5 godziny? Jeśli nadal nie spełnia to Waszych oczekiwań, do zestawu można dorzucić lepszy akumulator za 50 funtów.

Czytaj też: Nietypowa hulajnoga elektryczna Scooterson Rolley
Czytaj też: Test Xiaomi Mi Pro 2. Elektryczna hulajnoga pod lupą laika i specjalisty
Czytaj też: 
TAUR, czyli spóźniona elektryczna hulajnoga inna niż wszystkie

Warto od razu zaznaczyć, że elektryczna hulajnoga TR560 do tanich nie należy, bo po wliczeniu w cenę podatku VAT, kosztuje ona całe 1692 funtów brytyjskich, czyli ponad 8300 zł. JAk Wam się podoba? Bo według mnie wygląda dosyć nietypowo, a poszczególne elementy sprawiają niestety wrażenie dosyć tandetnych.

Czytaj też: Hulajnoga elektryczna, która zmieści się w plecaku? Sprawdźcie model BooZter
Czytaj też: Hamowanie awaryjne w hulajnogach elektrycznych Bird innowacją
Czytaj też: Elektryczna hulajnoga Mantis 8, bo z mocą nie zawsze trzeba przesadzać

Oczywiście pójście w elektryczne hulajnogi na rynku brytyjskim ma ogromny sens przez trwającą pandemię, która zachęca klientów do wybierania swoich osobistych sposobów transportu. Nie bez powodu ostatnie miesiące znacząco zwiększają sprzedaż rowerów elektrycznych i w rzeczywistości wszystkich tak napędzanych pojazdów.