Reklama
aplikuj.pl

Nietypowa hulajnoga elektryczna Scooterson Rolley

Nietypowa hulajnoga elektryczna Scooterson Rolley, Scooterson Rolley, nietypowa hulajnoga

Scooterson Rolley to zdecydowanie nietypowa hulajnoga elektryczna, która doczekała się swojej finalnej wersji. Najważniejsze cechy? Widać je gołym okiem!

Hulajnoga elektryczna Scooterson Rolley

Ramy określające pojazd mianem hulajnogi zostały już dawno zatarte, czego przykładem jest Scooterson Rolley. To unikalne cacko łączy w sobie dwie przepastne wręcz opony z niskim siodełkiem, a jego twórcy nie mogą zachwalić się tym, co nam zgotowali.

Czytaj też: Hulajnoga elektryczna, która zmieści się w plecaku? Sprawdźcie model BooZter
Czytaj też: Hamowanie awaryjne w hulajnogach elektrycznych Bird innowacją
Czytaj też: Elektryczna hulajnoga Mantis 8, bo z mocą nie zawsze trzeba przesadzać

Firma wspomina o szeregu wyjątkowych ulepszeń konstrukcyjnych w porównaniu do konkurencji. Mowa o zastosowaniu aluminium klasy lotniczej na całej ramie, solidnego procesu klejenia zamiast spawania (aluminium nie jest w tej kwestii zbyt dobrym materiałem), specjalnie zaprojektowanym oponom i kompozytowym panelom nadwozia.

Scooterson Rolley napędza ukryty w piaście tylnego koła silnik elektryczny o mocy 750 W, który w Europie rozpędza całość do ograniczonych z góry 25 km/h. Zasila go z kolei akumulator o pojemności 600 Wh, wystarczający ponoć na przejechanie do 48 km.

Czytaj też: Hulajnoga elektryczna Roadster firmy Voro Motors, to już bardziej superhulajnoga
Czytaj też:
Test Xiaomi Mi Pro 2. Elektryczna hulajnoga pod lupą laika i specjalisty
Czytaj też:
TAUR, czyli spóźniona elektryczna hulajnoga inna niż wszystkie

Ta elektryczna hulajnoga połączona z aplikacją ma również szereg inteligentnych funkcji, a w tym automatyczną zmianę poziomu, powiadomienia antykradzieżowe w aplikacji, Face ID do odblokowania oraz funkcję Family Sharing.

Jego cena zaczyna się od 2699$, ale za wersję z wszystkimi bajerami (dodatkowymi funkcjami w aplikacji) przyjdzie nam zapłacić 2999$. Produkt jest dostępny tutaj w formie społecznościowej zbiórki.