Reklama
aplikuj.pl

Nowe elektryczne rowery Gravital od hiszpańskiej firmy Crow wpiszą się w wymagania każdego

Nowe elektryczne rowery Gravital od hiszpańskiej firmy Crow, elektryczne rowery Gravital, Crow Gravital

Firma Crow z Hiszpanii zaprezentowała swoje nowe elektryczne rowery Gravital, które wyróżniają się wymiennymi akumulatorami oraz silnikami. Wszystko dzięki wyposażeniu ich w systemy napędowe niemieckiej firmy Fauza, łączące 252-Wh akumulator z silnikiem o momencie obrotowym do 58 Nm oraz ogólnym zasięgiem na poziomie 90 km.

Elektryczne rowery Gravital hiszpańskiej firmy Crow

W linii Gravital każdy znajdzie coś dla siebie, bo ta seria szutrowych modeli obejmuje aż siedem wariantów, z czego ten najdroższy to 13-kilogramowy Gravital UL 1 LTD z wszechobecnym włóknem węglowym uzupełnionymi 13-biegową przerzutką Campagnolo Ekar. Co najważniejsze, wagę można ograniczyć o dobre 3 kilogramy, po prostu wymieniając akumulator i silnik na stosowną zaślepkę.

Bardziej miejski wariant Gravital Naked SL 4 został zaprojektowany specjalnie dla wysokiej manewrowości, sięgając po m.in. płaską kierownicę, hamulce tarczowe, karbonowe widelce dla amortyzacji i opony 700×35 Schwalbe Kojak slick dla minimalnego oporu. W linii znalazł się też model stricte wyczynowy o nazwie Gravital Pace, który powstał przede wszystkim z myślą o prędkości z tą swoją wąską kierownicą i osprzętem Shimano Tiagra.

Czytaj też: Podwyżki prądu na Tajwanie. Oberwie TSMC i finalnie również my, konsumenci

Hiszpańska firma Crow montuje swoje rowery Gravital w swoim rodzimym kraju i planuje rozpocząć wysyłkę do Europy, USA i Kanady w połowie lipca. Ceny wahają się od 3699 do 8999 euro.