WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Elektryczny Hummer wygląda kozacko na nieoficjalnym renderze

Chociaż oficjalnie dowiedzieliśmy się, że Hummer EV, czyli elektryczny Hummer, który powrócił po długich latach, rzeczywiście jest w planach GMC, to jego wygląd jest tajemnicą.

Tajemnicą, którą zdecydowanie w pewnym stopniu wyjawił serwis Insideevs na swoim renderze. Oczywiście nieoficjalnym, ale opierającym się na szczątkowej fotografii samochodu, który rzuci rękawice m.in. Cybertruckowi Tesli.

Zwiastun prosto od General Motors widzicie powyżej, a to już sam render:

Hummer EV, elektryczny Hummer, powrót Hummera

Jak pisaliśmy poprzednio, Hummer powrócił, ale nie jako wielki SUV z silnikiem V8, ale silnikami elektrycznymi o mocy ponad 1000 koni mechanicznych oraz możliwości jazdy zarówno po drodze, jak i w terenie. Hummer EV to pierwszy w pełni elektryczny pojazd GMC i pierwszy elektryczny samochód ciężarowy dla macierzystej marki General Motors.

Niestety, nie mamy jeszcze wszystkich szczegółów na temat nadchodzącego elektrycznego Hummera. Kwestie takie jak pojemność baterii, ładowanie i cena są nadal nieznane. Zapewne dowiemy się więcej, gdy Hummer zostanie ujawniony w pełni już tej wiosny. Teraz mamy tylko prosty zwiastun:

GMC zaprezentuje nowego Hummera w tę niedzielę podczas Super Bowl z spotem reklamowym zatytułowanym „Quiet Revolution”, zanim zadebiutuje w pełni 20 maja 2020 roku. Do sprzedaży trafi z kolei jesienią 2021 roku.

GMC produkuje wysokiej jakości, zdolne samochody ciężarowe i SUV-y, a GMC Hummer EV przenosi je na nowy poziom. Cieszymy się, że możemy debiutować naszą rewolucyjną ciężarówką o zerowej emisji podczas największej nocy w reklamie telewizyjnej.