WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Jeszcze więcej charakteru w Ford Mustang Shelby Super Snake na nowym renderze

Jeszcze więcej charakteru w Ford Mustang Shelby Super Snake na nowym renderze

Trudno wyciągnąć z modelu Ford Mustang Shelby Super Snake jeszcze więcej charakteru… ale jednak komuś się udało.

Ogromne błotniki, duże skrzydło i ogromny przedni wąs z rozdzielaczem powietrza – tym HugoSilva Designs zaskoczył nas tym razem. Co z tego, że nierówności zniszczyłyby tego Shelby Super Snake od razu (nie mówiąc o krawężnikach). Ważne jest to, że wygląda wspaniale.

Masywne błotniki rozciągają się z przodu i z tyłu, a na obu końcach znajdują się głęboko osadzone, pięcioramienne felgi – jak mniemamy, zapewne ze stopu magnezowego. Szersze opony powinny z kolei przełożyć się na dużą przyczepność.

Z tyłu absurdalnie wielkie skrzydło zostało przymocowane bezpośrednio przy tylnych światłach, a tuż pod nim nie zabrakło równie pokaźnego dyfuzora. To jednak tylko render, grafika. Coś, co nie istnieje w rzeczywistości.

Jeśli już wrócimy na ziemię, to warto sobie przypomnieć, że Shelby American oferuje model Super Snake z doładowanym 5-litrowym silnikiem V8, który jest dostępny z mocą 710 koni mechanicznych i mocy 825 KM. Silniejszy wariant osiąga prędkość 96,5 kilometrów na godzinę w 3,5 sekundy. Ceny Super Snake zaczynają się od 123295$