Elektryczny Jaguar Black Edition pokazuje ważną rolę czerni na nadwoziu

Elektryczny Jaguar Black Edition, Jaguar Black Edition

Najnowszy Jaguar I-Pace Black Edition dla wyposażenia SE i HSE robi kawał dobrej roboty, zapewniając dokładnie to, co głosi jego nazwa – szereg dobrze rozłożonych, ciemnych akcentów.

Elektryczny Jaguar Black Edition

Pakiet Black Edition dla elektrycznego Jaguara I_Pace wpływa głównie na wygląd, obejmując błyszczące wykończenie maskownicy, osłon lusterek, obramowań okien i tylnych plakietek w kolorze czarnym, który udzielił się również 20-calowym pięcioramiennym felgom. Podobnie sprawa ma się w kabinie w przypadku sportowych foteli ze skóry Ebony, czy nowej podsufitce, którą uzupełnia w pełni panoramiczny dach i przyciemniane szyby.

Czytaj też: Jaguar Land Rover ograniczy produkcję w erze EV

Wydania Jaguar I_Pace Black Edition nadal cieszy się dwoma silnikami elektrycznymi o łącznej mocy 400 koni mechanicznych i momencie obrotowym na poziomie 696 Nm, które czerpią energię z akumulatora z możliwością ładowania prądem stałym o mocy 100 kW. Ten zapewnia 450,5 km zasięgu w wersji SE Black i 449 km w HSE Black.

Czytaj też: Kolekcja Jaguar E-Type 60, czyli powrót ikonicznych samochodów

W Wielkiej Brytanii Black Edition Jaguara I_Pace z wykończeniem SE kosztuje 72445 funtów, a w przypadku HSE już 76695 funtów, co równa się ze wzrostem z kolejno 69845 i 74 445 funtów.