Reklama
aplikuj.pl

Elektryczny motorower HyperScorpion Express od Juiced Scorpion

Elektryczny motorower, HyperScorpion Express

Firma Juiced Bikes z siedzibą w San Diego zaprezentowała właśnie nowy wariant swojego elektrycznego motoroweru w postaci HyperScorpion Express, który uzupełni duet obecnych już w sprzedaży modeli.

Elektryczny motorower HyperScorpion Express

HyperScorpion Express odznacza się od pozostałych modeli swoim jasnożółtym wykończeniem, ale oczywiście to nie wszystko. To cacko zostało zaprojektowane z myślą o ekstremalnej użyteczności pod kątem możliwości transportu ładunków za sprawą szerokoformatowego modułowego tylnego bagażnika.

Czytaj też: CNC eFanes, czyli elektryczny rower w cenie samochodu
Czytaj też: Elektryczny motorower Presidio od Monday Motorbikes
Czytaj też: Nie dziwi nas cena Reevo, bo to prawdziwy elektryczny rower przyszłości

Juiced Bikes twierdzi, że w rzeczywistości może to być najlepszy elektryczny motorower pod kątem transportowania ładunków, a nawet tych wielkich plecaków charakterystycznych dla dostawców żywności. Pod tym kątem HyperScorpion Express sprawdzi jeszcze lepiej za sprawą podwójnego zawieszenia i wymienialnych akumulatorów.

Czytaj teżHarley-Davidson stworzył firmę rowerową i pochwalił się pierwszym elektrycznym modelem
Czytaj też: Gocycle G3+, czyli limitowany składany rower elektryczny
Czytaj też: Nie taki zwyczajny elektryczny rower Radiant Carbon od Ellsworth Bikes

Bazując na ramie charakterystycznej dla klasycznych motorowerów, HyperScorpion Express rozwija maksymalną prędkość rzędu 48 km/h, a jego gigantyczny wręcz akumulator o pojemności 1 kWh zapewnia wspomaganie do nawet 112 kilometrów na jednym ładowaniu. Cena tego cacka wynosi z kolei 3099$.