Reklama

Elektryczny rower z miejskim zacięciem dla pań

Elektryczny rower miejski, eBike dla kobiet, kobiecy rower elektryczny, damski rower, City W,

Oto i City W – rower z napędem elektrycznym, który powstał specjalnie z myślą o paniach i miejskich wojażach.

City W trafił na zbiórkę w serwisie Indiegogo prosto z duńskiej firmy Strøm, która w przypadku tego modelu postawiła na stricte kobiecy model. Stąd sam kształt aluminiowej ramy, która jest dosyć uniwersalna, będąc odpowiednią dla rowerzystek o wzroście od 155 do 205 centymetrów.

W przypadku wyposażenia City W oferuje wszystko to, co najlepsze w eBike. Znajdziemy więc oczywiście silnik elektryczny ukryty w przedniej piaście o mocy 250 watów (wersja europejska), który wspomaga pedałowanie na łącznie sześciu poziomach asystowania do maksymalnie 25 km/h.

Idąc dalej, ten elektryczny rower został wyposażony w demontowalny akumulator o pojemności 10,4 Ah, który wystarcza ponoć na przejechanie do 60 km po od 3 do 4-godzinnym czasie ładowania. Opcjonalnie można sięgnąć po 14 Ah jednostkę, zapewniającą do 80 km zasięgu za odpłatą 80 euro.

Czytaj też: Elektryczny rower z myślą o mieście i terenie od Annobike

City W waży 21 kilogramów, standardowo jest wyposażony w przednie i tylne światła, komputer pokładowy na kierownicy z portem USB do ładowania urządzeń w ruchu, trzy biegi Shimano, hamulce tarczowe i opony odporne na przebicie Schwalbe.

Cena? W Europie można zgarnąć swój model za 949 euro i dorzucić 75 euro za sam koszyk. Wysyłka planowana jest na sierpień.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News